سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Covid-19

شرکت اپل به تازگی طی همکاری با موسسه COPAN اقدام به ارائه یک بسته حمایتی برای کمک به تست ویروس کرونا به سازمان‌های پزشکی سراسر آمریکا کرده است.

جف ویلیامز مدیر بخش عملیات شرکت اپل پس از ارائه این بسته حمایتی سخنانی را در مورد نقش شرکت اپل در دوره همگی ویروس کرونا منتشر کرده است. او اعلام کرده که به تلاش اپل برای کمک به سازمان‌های پزشکی در زمینه تشخیص زودهنگام ویروس کرونا افتخار می‌کند. شرکت اپل همچنین اعلام کرده که تصمیم به افزایش سطح همکاری خود با سازمان‌های پزشکی فعال در زمینه تشخیص زودهنگام بیماری کویید 19 دارد.

در کمپین اخیر، شرکت اپل با موسسه پزشکی COPAN همکاری کرده است تا از این طریق بتواند امکان تست رایگان ابتلا به ویروس کرونا را برای شهروندان آمریکایی فراهم بیاورد. اپل در تلاش است سطح فعالیت خود در این زمینه را بیشتر کند و از طریق ارائه بسته‌های حمایتی بیشتر اقدامات پیشگیرانه بیشتری را در جامعه جهانی انجام دهد. شرکت همچنین تا به امروز نزدیک به ۱.۳ میلیارد دلار در زمینه مطالعه روی ویروس کرونا سرمایه‌گذاری کرده و ۴۵۰ هزار شغل را در سراسر ۵۰ یالت آمریکا هزینه کرده است. تیم‌های تحت حمایت اپل برای تحقیق و توسعه امکانات بیشتری را در اختیار خواهند داشت تا در زمینه مبارزه با ویروس کرونا توانایی بیشتری داشته باشند.

شرکت اپل از طریق بخش خبری وب سایت رسمی خود آمارها و ارقام مربوط به کمک به مبتلایان بیماری کویید 19 و تشخیص زودهنگام آن را منتشر کرده است.

گفتنی است که شرکت اپل تا به امروز فعالیت‌های زیادی در زمینه مبارزه با ویروس کرونا داشته است؛ یکی از این فعالیت‌ها مربوط به تولید اپل واچ سری ۶ با امکان پشتیبانی از قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خون بوده است که به کاربران کمک می‌کند تا نشانه‌های اولیه ابتلا به بیماری کووید ۱۹ را تشخیص دهند. اپل احتمالاً در آینده نزدیک امکانات بیشتری را برای کاهش سطح شیوع این بیماری، مبارزه، درمان و پیشگیری از این بیماری را از طریق محصولات خود و کمک‌های بشردوستانه ارائه خواهد داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location