سبد خرید خالی‌ست.
Office-2021

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که تصمیم دارد تا آفیس ۲۰۲۱ را تا پایان سال جاری میلادی برای کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل‌های ویندوز و مک آماده عرضه به کاربران کند.

مایکروسافت اعلام کرده که این بسته نرم‌افزاری قرار است برای کاربرانی ارائه شود که از قابلیت‌های نرم افزاری مایکروسافت آفیس ۳۶۵ استفاده نمی‌کنند و تصمیم به استفاده و خرید آن به صورت آفلاین و بدون نیاز به پرداخت ماهانه حق اشتراک دارند. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که آفیس ۲۰۲۱ به عنوان یک بسته نرم افزاری با پشتیبانی طولانی مدت آماده عرضه خواهد شد و عملکرد آن تا حدودی طولانی‌تر از بسته نرم افزاری آفیس ۲۰۱۹ در میان کاربران خواهد بود. آفیس 2021 قابلیت‌های بیشتری را از طریق آپدیت‌های بعدی به کاربران خود ارائه خواهد داد.

گفتنی است که بسته نرم افزاری آفیس به عنوان محبوب‌ترین بسته از مجموعه نرم افزارهای دفتری به‌حساب می‌آید و به همین دلیل حتی کاربران مک با وجود عرضه اپلیکیشن‌های انحصاری توسعه داده شده توسط شرکت اپل تمایل به استفاده از آن دارند. این موضوع باعث می‌شود تا عرضه نسخه جدید بسته نرم افزاری آفیس برای مک از اهمیت زیادی در میان کاربران برخوردار باشد.

مایکروسافت اعلام کرده که خود را به طور کامل به عرضه پشتیبانی و آپدیت‌های نرم افزاری برای بسته آفیس ۲۰۲۱ و نسخه‌های قدیمی آن متعهد می‌داند و همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران بتوانند بدون مواجه شدن با چالش‌های آتی امکان استفاده از آن را اختیار داشته باشند.

کاربران دیگر با چالش‌هایی که تا پیش از این برای نسخه‌های پیشین بسته نرم افزاری آفیس وجود داشت مواجه نیستند. شرکت مایکروسافت در تلاش است تا تجربه کاربری کامپیوترهای مک و کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را از بسته نرم افزاری تغییر دهد و امکانات بهینه‌تری را به آن‌ها ارائه دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location