سبد خرید خالی‌ست.
Pegatron

 کارخانه چینی به پگاترون تصمیم دارد تا یک کارخانه جدید را در کشور هند و با مبلغ ۱۴.۲ میلیون دلار سرمایه گذاری آماده افتتاح کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی تایمز، کارخانه پگاترون طی رایزنی‌های مختلف خود با شرکت اپل تصمیم گرفته تا در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی فرایند افتتاح و بهره برداری از یک شعبه از کارخانه خود در هند را آغاز کند. این کارخانه هندی که تحت مدیریت پگاترون به کار خود ادامه می‌دهد قرار است نزدیک به ۱۴ هزار کارگر را مشغول به فعالیت کند.

گفتنی است که پگاترون دومین تولید کننده انبوه تلفن‌های هوشمند آیفون برای شرکت اپل و پس از کارخانه چینی فاکس کان است که از تابستان سال گذشته فرآیند آماده سازی برای انتقال برخی از خط تولیدهای خود را آغاز کرده بود. پگاترون از آن طریق و از آن زمان تاکنون رایزنی‌های ویژه و کارهای قانونی لازم برای افتتاح این کارخانه‌ها را انجام داده است.

این کارخانه تصمیم دارد تا یک سرمایه‌گذاری چند میلیون دلاری را در کشور هند انجام دهد که در نهایت باعث افزایش تراکنش‌های مالی میان هند و چین به ارزش چند میلیارد دلار خواهد شد. اپل تا به امروز تلاش کرده تا بسیاری از کارخانه‌های محصولات خود را از خاک چین بیرون بیاورد تا به امروز فاکس کان و ویسترون شعباتی از خط تولید خود را به هند و ویتنام انتقال داده بودند.

حال پگاترون که در کشور ویتنام فعالیت می‌کند و این کشور به عنوان خواستگاه آن شناخته شده است، تصمیم دارد تا فرایند تولید انبوه برخی مدل‌های تلفن‌های هوشمند آیفون تولید شده در توسط شرکت اپل را به کشور هند انتقال دهد.

این روند باعث می‌شود تا هزینه‌های شرکت اپل کاهش پیدا کند و در عین حال نیز محصولات این شرکت تحت تأثیر جنگ تجاری میان آمریکا و چین قرار نگیرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location