سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 شرکت اپل در پی اقدامات اخیر خود برای پیگیری شکایت اپیک گیمز در دادگاه،؛ اقدام به ارسال یک احضاریه به کمپانی Valve کرده و از این شرکت درخواست کرده تا آمار فروش بیش از ۳۰ هزار عنوان بازی خود را در سرویس استیم ارائه دهد.

در این احضاریه شرکت اپل از صاحب امتیاز سرویس استیم درخواست کرده تا اطلاعات مربوط به میزان فروش بازی‌های مختلف خود را در کنار این اسناد مربوط به میزان درآمد زایی هر یک از بخش‌های پولی این بازی‌ها را ارائه دهد که شامل فروش اشتراک‌های مربوط به بازی‌ها، هزینه خرید کامل بازی‌ها، میزان تخفیف‌های ارائه شده و موارد دیگر می‌شود.
به نظر می‌رسد که میزان تقاضا برای فروش این ۳۰ هزار بازی به فعالیت‌های شرکت اپل در حوزه عرضه محصولات دیجیتالی در پلتفرم‌های توسعه داده شده خود، مثل اپ استور ارتباط داشته باشد.
گفتنی است که اپل در حال حاضر حدود ۶۰۰ بازی را از طریق اپ استور به کاربران کامپیوترها و تلفن‌های هوشمند ارائه داده است و حالا این کمپانی در تلاش است تا اطلاعات مربوط به درآمدزایی و فروش Valve از بازی‌ها را در دادگاه دریافت کند و از آن‌ها علیه اپیک گیمز استفاده کند.
گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که شرکت اپل و Valve تا پیش از این همکاری‌های ویژه یا با یک دیگر داشته‌اند. گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که شرکت اپل و Valve به‌منظور افزایش سطح همکاری و عرضه بازی‌های استیم در کامپیوترهای مک، رایزنی‌ها و مذاکرات ویژه‌ای را انجام داده‌اند. حال این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا با دریافت اطلاعات سرویس استیم از Valve شواهد بیشتری را برای بی‌اساس نشان دادن فعالیت‌های استیم را آغاز کند.
اختلافات میان اپل و اپیک گیمز مشخصاً از زمستان سال ۲۰۲۰ میلادی به اوج خود رسید و اپل تصمیم به حذف فورتنایت و تمامی سرویس‌های اپیک گیمز از پلتفرم‌های خود گرفت. این موضوع در نهایت با شکایت اپیک همراه شد همراه شد، در حال حاضر اپیک، اپل را به عنوان یک کمپانی انحصارطلب شناخته و پرونده‌های قانونی را علیه آن افتتاح کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location