سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Car

 خبرگزاری بلومبرگ در گزارش اخیر خود اعلام کرد که شرکت اپل با چالش مهمی در زمینه تأمین سنسور لیدار تعبیه شده در ماشین‌های هوشمند خود مواجه شده است.

این خبرگزاری اعلام کرده که شرکت اپل تا به امروز با تعداد زیادی از تأمین کنندگان سنسور لیدار تعبیه شده در تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های الکترونیکی دیگر رایزنی کرده است تا از این طریق بتواند امکان تأمین سنسورها و قطعات تعبیه شده در ماشین‌های هوشمند خود را به آن‌ها واگذار کند. با این حال شرکت اپل هنوز نتوانسته تأمین کننده قابل اعتمادی را برای یک همکاری طولانی مدت چهار یا پنج ساله پیدا کند.

همین موضوع به یکی از چالش‌های مهم این شرکت برای ساخت ماشین‌های هوشمند تبدیل شده است. در گزارش بلومبرگ اعلام شده که بسیاری از تولیدکنندگان و قطعه سازان امکان تولید انبوه این سنسورها را با حجم سفارشی مورد نظراپل ندارند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها با محدودیت‌های زیادی در زمینه پاسخگویی به درخواست‌های شرکت اپل مواجه باشند.

شرکت اپل برای تولید انبوه ماشین‌های هوشمند خود نیز با چالش‌های بسیار زیادی مواجه شده است. گزارش‌های منتشر شده تا به امروز مشخص کرده‌اند که شرکت اپل با کیاموتورز هیوندای بر سر تولید انبوه ماشین‌های هوشمند رایزنی‌های ویژه‌ای را انجام داده است. این مذاکره‌ها در نهایت به نتیجه نرسید.

گزارش اخیر نشان داده که این شرکت تمایل خود برای رایزنی با نیسان را ابراز کرده اما مدیران نیسان به دلیل بی‌نتیجه ماندن مذاکرات کیا موتورز و هیوندای از مذاکره با مدیران اپل صرف نظر کرده‌اند. گفتنی است که شرکت اپل از سال ۲۰۱۴ طراحی و توسعه ماشین‌های هوشمند را به صورت مخفیانه و تحت پروژه پنهانی تیتان آغاز کرده است و تا به امروز نیز پیشرفت‌های ویژه‌ای در این زمینه رسیده است.

این شرکت در حال حاضر در مرحله آغاز همکاری با تولید کننده ماشین‌های خودران قرار دارد، اما در این زمینه به نتیجه قابل توجهی نرسیده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location