سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

 اپل به تازگی یک پتنت جدید را در سازمان ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسانده که طی آن اطلاعاتی ویژه از طراحی تازه نسل‌های بعدی آیفون و آیپد ارائه داده است.

اطلاعات منتشر شده در این پتنت می‌تواند نشانه‌ای از تصمیم اپل برای تغییر در طراحی کلی بدنه آیفون و آیپدها به حساب بیاید. بر اساس این پتنت شرکت اپل تصمیم دارد تا دوربین آیفون‌ها را به شکل کامل در بخش پشتی تغییر دهد. علاوه بر این کمپانی اپل در تلاش است تا در یک محصول جدید از سری آیفون یا آیپد، یک نمایشگر ویژه را در بخش پشتی قرار دهد. این نمایشگر امکان نشان دادن محتوای دوربین پشتی را به همراه محتوای متنی و تصویر و موارد دیگر را به کاربران خواهد داد.

این نمایشگر پشتی می‌تواند برای ثبت تصاویر با کیفیت‌تر مناسب باشد، همچنین گزارش‌های منتشر شده اعلام کرده‌اند که با استفاده از این دوربین و نمایشگر پشتی آیفون امکان ثبت انیموجی‌ها را به دوربین‌های حرفه‌ای‌تر آیفون‌ها ارائه می‌دهد.

این شایعات در حالی منتشر می‌شوند که شرکت اپل از همین حالا فرآیند طراحی ابتدایی آیفون ۱۳ را آغاز کرده و بعید به نظر می‌رسد که ایده‌های مربوط به این پتنت در آیفون ۱۳ یا تلفن هوشمند سال آینده شرکت اپل مورد استفاده قرار نگیرند؛ با این حال تحلیلگران بر این باور هستند که ایده‌های مربوط به این پتنت در مدل‌های آینده آیفون یا آیپد تاشو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت اپل با تعبیه یک نمایشگر دوم که امکان قرار گرفتن در بخش پشتی دستگاه را دارد، امکانات ویژه‌ای را به کاربران خود ارائه خواهد داد. تحلیلگران بر این باور هستند که آیفون تاشو به طور کامل روند طراحی متفاوتی را در خط تولید محصولات اپل ایجاد خواهد کرد و کاربری از دستگاه‌های هوشمند الکترونیکی را نیز تغییر خواهد داد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location