سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch-ECG

 مرکز آموزشی University Health Network در کانادا به تازگی اعلام کرده که از ساعت‌های هوشمند اپل واچ برای تعیین نارسایی قلبی بیماران استفاده می‌کند.

دکتر «هیتر راس» (Heather Ross) کاردیولوژیست این موسسه، به تازگی اعلام کرده که همکاری جدیدی را با شرکت اپل در زمینه جمع‌آوری اطلاعات فیزیکی بیماران و تشخیص زودهنگام علائم نارسایی‌های قلبی آغاز کرده است. در این تحقیق قرار است امکان استفاده از سنسورهای مختلف در ساعت هوشمند اپل واچ برای تشخیص علائم زودهنگام نارسایی قلبی و مشخصات فردی جمع آوری شود.

در این فرایند تحقیقاتی، قرار است امکان استفاده از سنسورهایی نظیر سنسور تشخیص سطح اکسیژن خون و سنسورهای مربوط به قابلیت الکتروکاردیوگرام و معیارهای دیگر افراد برای تشخیص نارسایی قلبی در اپل واچ سری ۶ به بعد مورد استفاده قرار گیرد. در این تحقیق که در مرکز قلب و عروق «پیتر مانک» انجام می‌شود، قرار است به تعدادی متقاضیان برای مدت سه ماه یک اپل واچ سری ۶ داده شود و از آن طریق فعالیت‌های بدنی و داده‌های سلامتی آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

در صورت موفقیت آمیز بودن این تحقیقات قرار است شرکت اپل اقدامات لازم برای دریافت مجوزهای مربوط به عرضه نسل‌های بعدی ساعت‌های هوشمند اپل واچ را با قابلیت تشخیص زودهنگام نارسایی قلبی دریافت کند. گفتنی است که شرکت اپل از همین حالا با چند موسسه علوم پزشکی مختلف نظیر دانشکده پزشکی استنفورد همکاری کرده تا از این طریق بتواند امکان تشخیص برخی بیماری‌ها و اختلالات قلبی عروقی نظیر فیبریلاسیون دهلیزی را در ساعت‌های هوشمند خورد ارائه دهد.

با این حال شرکت اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته تا در سری ششم ساعت‌های هوشمند خود قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خون را آماده عرضه به کاربران کند. این قابلیت امکان تشخیص زودهنگام همه افراد مبتلا به ویروس کرونا و بیماری‌هایی نظیر آسم حمله قلبی و موارد دیگر را دارد از همین حالا امکان استفاده از برای بسیاری از کاربران وجود دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location