سبد خرید خالی‌ست.
Apple-March-2021-EVENT

 مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ به تازگی اعلام کرده که هیچ کنفرانسی از شرکت اپل در اسفند ۱۳۹۹ برگزار نخواهد شد.

تا پیش از این گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری تایوانی Economic Daily News حدس و گمان‌هایی در مورد تلاش شرکت اپل برای برگزاری کنفرانس جدید در تاریخ شانزدهم مارس ۲۰۲۱ را منتشر کرده بودT اما حالا بلومبرگ اعلام کرده که این اطلاعات صحت کافی را ندارند و قرار نیست تا پیش از پایان یافتن ماه اسفند ۱۳۹۹ کنفرانسی برگزار شود.

به طور معمول در ماه مارس هر سال اپل اولین کنفرانس خود در سال میلادی را برگزار می‌کند. کنفرانس‌های مارس شرکت اپل معمولاً به معرفی آیپدها در کنار سرویس‌های نرم افزاری متمرکز خواهند بود. با این حال گزارش‌های منتشر شده اخیر نشان می‌دهند که شرکت اپل همانند سابق در هفته‌های آخر ماه مارس کنفرانس خود را برگزار خواهد کرد که مصادف با فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود.

شایعات اخیر منتشر شده حاکی از تلاش شرکت اپل برای معرفی آیمک‌های جدید در کنار نسل سوم هدفون‌های بی‌سیم است. تا به امروز به طور کامل این شایعات تائید نشده‌اند؛ همچنین شنیده‌های دیگر نیز نشان داده که شرکت اپل احتمالاً ایرتگ را در جریان این رویداد رونمایی می‌کند که هنوز صحت این موضوع نیز تائید نشده است.

جان پروزر یکی از یوتیوبرهای مستقل و فعال در حوزه انتشار شایعات مربوط به محصولات اپل تا پیش از این ادعاهایی را در مورد تلاش اپل برای معرفی و رونمایی و برچسب‌های ردیابی و مکان یابی در ماه مارس منتشر کرده بود. این شایعات نیز هنوز توسط خبرگزاری‌های دیگر به طور دقیق تائید نشده است.

شایعات دیگر حاکی از آن است که شرکت اپل نسل پنجم آیپد پروهای خود را در کنار نسل جدید آیپد مینی و ایرپاد جدید در جریان این رویداد رونمایی خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location