سبد خرید خالی‌ست.
ipHone-12-mini

علیرغم انتشار گزارش‌های متعدد از فروش کم آیفون 12 مینی پیش بینی می‌شود که اپل آیفون13 مینی 5.4 اینچی را در سری جدید گوشی‌های هوشمند خود برای سال 2021 آماده عرضه کند.

اطلاعات جمع آوری شده توسط موسسه Consumer Intelligence Research نشان می‌دهد که با شروع سال 2021 آیفون 12 مینی که از زمان عرضه آیفون SE در 2016 کوچک‌ترین گوشی هوشمند اپل بوده، فروش کمی داشته ولی اپل امیدوار به این موضوع شده که به هر حال 6 درصد از فروش کلی آیفون‌ها در ماه‌های اکتبر و نوامبر 2020 را به خود اختصاص داده است.

اواخر ژانویه 2021 یادداشت منتشر شده توسط موسسه مورگان استنلی نشان داد که اپل تولید آیفون 12 مینی را تا دو میلیون واحد کاهش داده تا ظرفیت تولید آیفون 12 پرو محبوب‌تر را افزایش دهد.

یک گزارش تایوانی با استناد به منابع زنجیره تأمین که ظاهراً این موضوع را تائید کرده و به سرعت دنبال شد، به تقاضای خیلی بالای آیفون 12 پرو در چین اشاره کرده که اپل تولید این دستگاه گران قیمت را افزایش داده؛ این یعنی تمرکز و تقاضا در کشور چین بیشتر روی آیفون بزرگ‌تر بوده است.

علیرغم رضایت کاربران آیفون 12 مینی، دلایلی برای فروش کم این دستگاه وجود دارد. یکی از دلایل این است که این آیفون بیشتر در آمریکا و اروپا ارائه شده و همه گیری جهانی در این دو قاره بسیار چشمگیر بوده که روی کاهش تقاضا و فروش آن تأثیر داشته است.

طی مدت همه گیری و ماندن افراد در خانه آن‌ها را به تماشا و لذت بردن از ویدیوها به خصوص در نمایشگر بزرگ سوق داده است. همچنین به نظر می‌رسد در شرایط فعلی کاربران شاید کمتر فرصت توجه و قدرشناسی از مزایای آیفون کوچک را داشته باشند.

اواخر هفته گذشته جان پروزر تحلیلگر محصولات اپل ادعا کرده که آیفون 13 مینی اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. نکته جالب توجه این است که طرفداران آیفون‌های مینی منتظر عرضه مدل جدید آن تا آخر امسال هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location