سبد خرید خالی‌ست.
Jobs

اواخر همین ماه یک حراجی آنلاین پرسشنامه‌ شغلی که توسط استیو جابز مدیر عامل سابق اپل پر شده را به فروش گذاشته است

استیو جابز بعد از اینکه به مدت شش ماه در کلاس‌های کالج Reed حضور داشته و مدت یک سال و نیم در کلاس‌ها حسابرسی فعالیت کرد، سرانجام از این کالج ترک تحصیل کرده و در سال 1973 این درخواست شغلی را پر کرد.

در این پرسشنامه استیو جابز رشته اصلی خود را ادبیات زبان انگلیسی و کالج Reed را به‌عنوان آدرس خود ذکر کرده است.

او مهارت‌های خود را شامل کامپیوتر و حسابداری در کنار طراحی و فناوری ذکر کرده و گفته که توانایی خاصی در فناوری الکترونیک و دیجیتال یا مهندسی طراحی دارد.یک سال بعد او به‌عنوان یک تکنیسین در شرکت آتاری مشغول شد و در همان‌جا با استیو وازنیک قبل از تأسیس اپل در سال 1976 همکار شد.

همچنین این پرسشنامه با کمی چین و چروک و نوار چسب قدیمی در لبه بالای آن در شرایط خوبی قرار دارد و به همراه نامه‌ها و گواهی اصالت ارائه می‌شود.

پرسشنامه قبلاً در یک حراجی در سال 2018 به مبلغ 175 هزار دلار فروخته شد. این حراج توسط فردی به نام «چارترفیلدز» برگزار شد که در 24 فوریه آغاز شده و در 24 مارس پایان می‌یابد.

قابل ذکر است در سال 2020 مجله‌ای که توسط جابز امضا شده بود به همراه پشت صحنه‌های طنز آمیز در یک حراجی فروخته شد. در سال‌های متمادی پس از مرگ او موارد این چنینی توجه بسیاری از طرفدارانش را به خود جلب کرده و حراجی‌های قابل توجهی برای فروش آن‌ها برگزار شده است.

استیو وازنیک به همراه رونالد وین و استیو جابز در سال 1976 کمپانی اپل را تأسیس کردند. او در آن زمان یک مهندس کامپیوتر، مخترع و دانشمند آمریکایی بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location