سبد خرید خالی‌ست.
Big-Surt

آپدیت مک او اس بیگ سور 11.2.1 به تازگی از طرف شرکت اپل آماده عرضه شده که خطاهای مربوط به نصب را برطرف می‌کند.

بسیاری از کاربران تا پیش از این گزارش‌های را در مورد خطا در زمان نصب مک او اس بیگ سور منتشر کرده بودند. بر این اساس هنگام ارتقا مک او اس بیگ سور به دلیل کافی نبودن فضای ذخیره سازی، خطایی رخ داده که مشکلاتی ایجاد می‌کند. برخی از کاربران ادعا کرده بودند که مشکل یاد شده باعث شده تا برخی از اطلاعات آن‌ها در مک بوک‌ها با مشکل مواجه شود و دیگر در دسترس نباشد و آن‌ها نیاز به نصب تمیز یا Clean Install سیستم عامل داشته باشند.

در عین حال مراجعه به بخش آپدیت نمی‌تواند فضای خالی را قبل از شروع نصب بررسی کند که در نهایت منجر به از دست رفتن اطلاعات می‌شود.

این مشکل در آپدیت مک او اس 11.2.1 جدید برطرف شده است. این آپدیت جدید قبل از شروع نصب به‌درستی فضای ذخیره سازی موجود را بررسی می‌کند و از خطاهای پیشین جلوگیری می‌کند.

با این آپدیت در صورتی که فضای ذخیره سازی کافی نداشته باشید، پیغامی ارائه می‌دهد که فضای کافی مورد نیاز کاربر را برای ارتقا سیستم عامل نشان می‌دهد. همچنین کاربر متوجه می‌شود که چه مقدار فضا برای نصب مک او اس 11.2.1 نیاز دارد.

در آپدیت مک او اس بیگ سور 11.2.1 همچنین مشکل شارژ مک بوک برطرف شده است. این آپدیتمشکلی که مانع از شارژ باتری در برخی مدل‌های مک بوک پرو 2016 و 2017 می‌شود را رفع کرده است. برخی از کاربران مشکلی را تجربه کرده بودند که باتری مک آن‌ها فقط یک درصد شارژ می‌شد.

این آپدیت از همین حالا برای تمامی کاربران آماده عرضه شده است و می‌توان آن را از طریق منابع تائید شده شرکت اپل در کامپیوترهای مک دانلود و نصب کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location