سبد خرید خالی‌ست.
Paid-Apps

 بررسی اخیر نشان داده که پردرآمدترین اپلیکیشن‌های پولی و اشتراکی سال 2020 در iOS شامل YouTube، Tinder و Disney+ هستند.

بنابر گزارش منتشرشده از یک تحلیلگر جدید پردرآمدترین اپلیکیشن‌های اشتراکی و پولی در سیستم عامل iOS برای سال 2020 توسط سنسور تاور معرفی شدند. YouTube Premium به عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن در راس این لیست معرفی شده، زیرا بدون تبلیغات اجازه تماشای ویدیوها و دانلود آن‌ها را برای تماشای آفلاین به کاربرانش می‌دهد، همچنین کاربران به راحتی به YouTube Music Premium دسترسی دارند.

بنابر اظهار نظر Sensor Tower شرکت آماری آمریکایی، 10 تا از برترین اپلیکیشن‌ها در زمینه ارائه سرویس‌های ویدیویی شامل موارد زیر هستند.

 1. YouTube
 2. Tinder
 3. Disney+
 4. Pandora
 5. Bumble
 6. Hulu
 7. HBO Max
 8. YouTube Music
 9. ESPN
 10. Amazon Music

این شرکت می‌گوید سال گذشته گرایش استفاده از اپلیکیشن اشتراکی و پولی با سرعت پیش رفته است. بنابر آمار منتشرشده توسط این شرکت، هزینه‌های مصرف کنندگان برای 100 اپلیکیشن برتر غیر بازی اشتراکی در سرتاسر جهان 34 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است یعنی از 9.7 میلیارد دلار در سال 2019 به 13 میلیارد دلار برای امسال رسیده است.

به نظر می‌رسد که بازی‌های موبایلی در سال 2020 افزایش نرخ مدل‌های اشتراکی را در پیش گرفتند که روند مصرف کننده روی این تغییر استراتژی مؤثر بوده، حتی قبل از همه‌گیری کرونا کاربران بیش از گذشته به اپلیکیشن‌های برتر اشتراکی تمایل نشان دادند.

طبق معمول درآمد اپ استور بیشتر از اندروید بوده زیرا مصرف کنندگان بیشتر از اپ استور خرید می‌کنند که برای اپلیکیشن‌های اشتراکی هم صدق می‌کند. در این میان کاربران اپ استور باید مراقب اپلیکیشن‌های کلاه‌برداری هم باشند که با فریب دادن کاربران آن‌ها را به سمت ثبت نام برای اشتراک‌های مکرر سوق می‌دهند.

قابل ذکر است که سال گذشته هم یوتیوب در رتبه اول بهترین اپلیکیشن‌ها و آمازون در انتهای لیست تاپ تن قرار داشتند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

 گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

 خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location