سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

شرکت اپل روز گذشته واچ او اس ۷.۳.۱ را آماده عرضه به کاربران کرده است که باعث برطرف سازی مشکل عدم روشن شدن اپل واچ پس از فعال کردن قابلیت Powee Reserve می‌شود. حال این شرکت اعلام کرده که در صورت عدم کار کرد اپل واچ پس از نصب این آپدیت اقدام به تعویض اپل واچ‌های مشکل دار خواهد کرد.

شرکت اپل در یکی از اسناد رسمی خود در بخش پشتیبانی اعلام کرده که تعداد بسیار کمی از اپل واچ‌های سری 5 و اپل واچ‌های اس ای با مشکل عدم شارژ و خاموش شدن همیشگی پس از فعال شدن قابلیت Power Reserve مواجه شده‌اند. این موضوع روند کاربری افراد را با اختلال ویژه مواجه کرده است.

پس از انتشار این سند، شرکت اپل واچ او اس ۷.۳.۱ را آماده عرضه به تمامی کاربران این ساعت‌های هوشمند کرده است و از کاربران خواسته تا پس از نصب آپدیت برای حداقل ۳۰ دقیقه اپل واچ را روی شارژر قرار دهند تا مشکل برطرف شود.

اپل همچنین اعلام کرده که این مشکل مشخصاً از یک باگ کاربردی در سیستم‌ عامل واچ او اس نشئت می‌گیرد که باعث می‌شود تا ساعت هوشمند دیگر امکان روشن شدن را نداشته باشند. اپل همچنین از کاربران درخواست کرده تا در صورت نصب این به‌روزرسانی و برطرف نشدن مشکل یاد شده، اقدام به ارائه ساعت هوشمند خود به نزدیک‌ترین اپ استور رسمی دارای سرویس Apple Care Plus کنند. اپل قصد دارد تا ساعت هوشمند کاربران را تعویض و یک ساعت جدید از همان مدل را تحویل دهد.

گفتنی است که شرکت‌ها اپل تنها در برخی از کشورهای خاص اپل استور رسمی دارد که امکان ارائه خدمات پس از فروش را به کاربران می‌دهد. بر این اساس کاربران ایرانی امکان دریافت این خدمات تعویض را در کشور ایران ندارند و باید ساعت هوشمند خود را در صورت بروز چنین مشکلی، به اپل استورهای رسمی در کشورهای دیگر ارائه دهند.

لازم به ذکر است که شرکت اپل پس از دریافت دستگاه‌هایی که باید مورد تعویض یا تعمیرات رایگان قرار گیرند؛ اقدام به بررسی آن‌ها می‌کند و ممکن است همه دستگاه‌های ارائه شده توسط کاربران و مشتریان را مشمول ارائه خدمات پس از فروش و خود نداند و آن‌ها را تعویض نکند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location