سبد خرید خالی‌ست.
App-Store-Update

گزارش‌های اخیر منتشر شده توسط کاربران نشان می‌دهد که یک باگ جدید در اپ استور باعث می‌شود تا امکان دسترسی به آپدیت‌های جدید در اپلیکیشن‌ها وجود نداشته باشد.

تعداد زیادی از کاربران از صبح روز گذشته اعلام کرده‌اند که دکمه آپدیت اپلیکیشن‌ها برای آن‌ها غیرفعال شده است و امکان بروز رسانی نرم افزارهای نصب شده روی تلفن‌های هوشمند آیفون و تبلت‌های آیپد خود را ندارند. این موضوع به عنوان یک باگ کاربردی اپ استور توسط کاربران گزارش شده است که روند کاربری آن‌ها را با اختلال مواجه کرده است. در حال حاضر کاربران نمی‌توانند به قابلیت‌های جدید ارائه شده توسط توسعه‌دهندگان در نسخه‌های جدید اپلیکیشن‌ها دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که تنها گزینه باقی مانده برای بروز رسانی اپلیکیشن‌ها، دکمه Update All است که باعث می‌شود تا کاربران بتوانند اپلیکیشن‌های کاربردی نصب شده روی تلفن‌های هوشمند خود به صورت یکجا آپدیت کنند. البته این گزینه تمامی اپلیکیشن‌های نصب شده را آپدیت خواهد کرد که شاید کاربران تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند.

گفتنی است که شرکت اپل هنوز اطلاعاتی در مورد رفع این باگ کاربردی ارائه نداده است و مشخص نیست که شرکت اپل در چه تاریخی اقدام به عرضه نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس و اپلیکیشن اپ استور خواهد کرد تا این مشکل را برطرف کند.

با این حال فعلاً کاربران امکان انتخاب اپلیکیشن‌ها به صورت تک به تک برای آپدیت آن را ندارند و نمی‌توانند هر یک از اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را به‌روزرسانی کنند.

به نظر می‌رسد که شرکت اپل در آینده نزدیک با انتشار یک به‌روز رسانی جدید این مشکل را برطرف کند تا کاربران بتوانند به محتوای ویژه ارائه شده در اپلیکیشن‌های مختلف دسترسی داشته باشند و بتوانند از آن‌ها به صورت عادی و روندی که تا پیش از این وجود داشت دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location