سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

تا به امروز شایعات زیادی در مورد نسل بعدی تلفن‌های هوشمند شرکت اپل منتشر شده است و حالا مشخص شده که تاچ آیدی محبوب‌ترین قابل احتمالی برای آیفون ۱۳ خواهد بود

در نظرسنجی اخیری که وب سایت 9to5mac به راه انداخته بیش از 8700 کاربر در آن رأی داده‌اند. در این نظرسنجی از کاربران پرسیده شده که کدام‌یک از قابلیت‌های احتمالی در آیفون ۱۳ ممکن است برای آن‌ها هیجان انگیز باشد.

در نتیجه این نظرسنجی مشخص شده که چند قابلیت احتمالی شامل نمایشگر ۱۲۰ هرتز، نمایشگر همیشه روشن و تاچ آیدی برای کاربران از اهمیت بیشتری برخوردار است. شایعات تاچ آیدی میگویند که اپل علاوه بر پشتیبانی از فیس آیدی، امکان استفاده از تاچ آیدی را روی دکمه پاور یا روی نمایشگر لمسی فراهم خواهد کرد.

۲۱۱۰ نفر از کاربران که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند اعلام کرده که تاچ آیدی را به عنوان مهم‌ترین قابلیت توصیف شده در شایعات مربوط به آیفون 13 در نظر گرفته‌اند. علاوه بر این ۱۹۳۴ نفر اعلام کردند که نمایشگر 120 هرتز برای آن‌ها اهمیت بیشتری دارد و در نهایت ۱۲۸۲ نفر نیز به قابلیت روشن بودن همیشگی نمایشگر اشاره کرده‌اند.

 دیگر قابلیت‌هایی که در این نظرسنجی از کاربران پرسیده شده شامل کوچک‌تر شدن ناچ، قابلیت تصویربرداری فضایی، بهبودهای دوربین، حذف درگاه‌های ارتباطی سیمی از آیفون و تعبیه لنز لیدار در تمامی مدل‌های آیفون بوده است که هر یک طرفداران مشخصی را داشته‌اند.

شایعات مربوط به قابلیت‌های تلفن‌های هوشمند بعدی شرکت اپل پیش از آماده شدن آیفون ۱۲ و عرضه آن در اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شدند و امروزه دیدگاهی مشخص از آنچه قرار است در سال ۲۰۲۱ آماده عرضه شود در اختیار کاربران قرار گرفته است. در حال حاضر با توجه به شایعات کاربران می‌دانند که چه تغییراتی قرار است در آیفون 13 و مشخصاً سال 2021 اعمال و آماده عرضه شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location