سبد خرید خالی‌ست.
Wolks-Wagoin

 مدیرعامل شرکت خودرو سازی فولکس واگن به تازگی اعلام کرده که از تولید و ارائه ماشین اپل و ورود این شرکت به صنعت خودرو سازی نگران نبوده و ترسی ندارد.

شایعات گسترده‌ای در مورد ماشین خودران اپل تحت پروژه‌ای مرموز با عنوان تیتان منتشر شده است. شاید این شایعات در حد حدس و گمان باشند، ولی این موضوع تائید کننده این است که اپل از سال 2014 به بعد روی ماشین اختصاصی و فناوری خودران کار می‌کند. گمانه زنی‌ها به‌قدری زیاد شده که رقبای اصلی ماشین اپل این پروژه را تهدید بزرگی برای کل صنعت ماشین سازی می‌دانند.

بنابر گزارش‌های منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز Herbert Diess مدیر عامل کارخانه ماشین سازی فولکس واگن گفته که از چشم انداز ماشین اپل نمی‌ترسد؛ زیرا به نظر او «اپل نمی‌تواند یک شبه از صنعت 2000 میلیارد دلاری ماشین پیشی بگیرد.»

طبق معمول اپل اطلاعاتی از پروژه مرموز خود با عنوان تایتان ارائه نداده است، ولی بنابر نظر مدیر عامل فولکس واگن، این شایعات و گزارش‌ها منطقی به نظر می‌رسند. او همچنین اظهار کرده که اپل در فناوری باتری، نرم افزار و طراحی قدرت خاصی دارد و به راحتی از همه مهارت‌های خود برای ساختن چنین ماشینی استفاده می‌کند.

نکته حائز اهمیت این است که یک سال قبل از تولید آیفون در سال 2006، مدیر عامل شرکت آمریکایی Palm که یکی از پیشرو‌های تولید گوشی هوشمند بود، با اشاره به پروژه تولید آیفون توسط اپل گفت که اپل در این صنعت پیشرفتی نخواهد داشت. با این وجود آیفون بازار گوشی‌های هوشمند را تسخیر کرد که در نهایت منجر به درآمد 65 میلیارد دلاری در یک بازه سه ماهه شد.

فولکس واگن کارخانه ماشین سازی بسیار مطرح و قدرتمندی در اروپایی است که محصولاتش در سرتاسر دنیا محبوبیت دارد. این شرکت تسلط چشمگیری در این صنعت دارد و حالا مدیر عامل اجرایی آن گفته که نگران ایجاد اخلال در تسلط فولس واگن در صنعت ماشین سازی از طرف اپل نیست. هر چند که مدیر فولکس مهارت و تخصص اپل در ارائه فناوری مورد نیاز برای ساخت ماشین را انکار نمی‌کند، با این حال همچنان بر این باور است که اپلیک شبه در این صنعت تغییری به وجود نمی‌آورد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location