سبد خرید خالی‌ست.
Privacy-Lable

گزارش اخیر منتشر شده نشان می‌دهد که برچسب‌های حریم خصوصی اپلیکیشن‌ها در اپ استور، حاوی اطلاعات جعلی و غیرواقعی است و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل وعده بهینه سازی، بهبود و افزایش نظارت هرچه بیشتر اطلاعات درج شده روی برچسب‌های حریم خصوصی اپ ‌استور را بدهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری واشنگتن پست، شرکت اپل اعلام کرده که به زودی برچسب‌های حریم خصوصی ارائه شده در اپ استور را بهینه سازی خواهد کرد. اپل اعلام کرده که تعداد کمی از اپلیکیشن‌ها با اطلاعات غلط توسط توسعه دهندگان ارائه شده‌اند؛ این در حالی است که بررسی‌های موسسه‌های تحلیلی نشان می‌دهد که بیش از نیمی از اپلیکیشن‌ها حاوی اطلاعات جعلی در برچسب‌های حریم خصوصی هستند.

این موضوع نشان می‌دهد که اپل به‌صورت دقیق، نظارتی روی اطلاعاتی ارائه شده توسط توسعه دهندگان به کاربران ندارد و در نهایت باعث شده تا برچسب‌های حریم خصوصی به یک چالش مهم برای شرکت اپل تبدیل شود.

بسیاری از متخصصین امنیتی و خبرگزاری‌های مختلف اعلام کرده‌اند که این شرکت نظارت دقیق روی آنچه برای حفظ حریم خصوصی به کاربران ارائه داده را ندارد. در این میان اپل در تلاش است که سطح نظارت روی برچسب‌های حریم خصوصی را افزایش دهد و با اجبار توسعه دهندگان برای ارائه اطلاعات درست، دیدگاه بهتری از وضعیت هر یک از اپلیکیشن‌ها به کاربران ارائه دهد.

بر این اساس شرکت اپل به زودی فرایند پاک‌سازی و آماده سازی اپ استور برای میزبانی اپلیکیشن‌های اپ استور را آغاز خواهد کرد و در صورت مشاهده اطلاعات جعلی در بخش حریم خصوصی توسعه دهندگان را موظف به اصلاح اطلاعات کرده یا آن‌ها را از دسترس کاربران خارج خواهد کرد.

این موضوع ممکن است باعث حذف بسیاری از اپلیکیشن‌ها از اپ استور شود و کاربران در آینده نزدیک امکان دسترسی به بسیاری از اپلیکیشن‌ها را نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location