سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

شایعات اخیر منتشر شده توسط یکی از یوتیوبرهای معروف در مورد نسل بعدی گوشی‌های هوشمند اپل نشان دهنده برخی از خصوصیات و مشخصه‌های این تلفن هوشمند است. یکی از بخش‌های این شایعات ادعا کرده که بدنه آیفون ۱۳ با رنگ مات‌تر نسبت به نسل‌های قبلی ساخته خواهد شد.

ویدیویی که اخیراً توسط Max Weinbach در کانال یوتیوبی Everything Apple Pro منتشر شده ادعا می‌کند که آیفون ۱۳ قرار است با بدنه مات‌تر ساخته شود. ادعاهای منتشر شده در این ویدیو همچنین تأکید کرده که شرکت اپل تلاش دارد تا قابلیت روشن بودن همیشگی صفحه نمایش یا Always on Display را به نسل جدید تلفن‌های هوشمند خود بیاورد و آیفون‌های ۲۰۲۱ را با ظاهر و قابلیت‌های جدیدی آماده عرضه کند.

شایعات منتشر شده در این ویدیو بیشتر روی مشخصه‌های ظاهری آیفون ۱۳ تمرکز دارند که یکی از آن‌ها قابلیت روشن بودن همیشگی صفحه نمایش است. طی این گزارش مشخص شده که نمایشگر آیفون 13 در زمان عدم استفاده از دستگاه روی یک صفحه مشکی می‌رود که صرفاً ساعت را به کاربر نشان می‌دهد. علاوه بر این بخش پشتی آیفون از سال ۲۰۱۹ میلادی به بعد با بدنه مات ساخته شده، این بار با رنگ‌های مات غلیظ‌تری آماده ساخت وعرضه خواهد شد.

این شایعات همچنین تأکید دارند که شرکت اپل نرخ تازه سازی صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو را به ۱۲۰ هرتز خواهد رساند. از طریق این نمایشگر باکیفیت‌تر امکان مشاهده محتوای باکیفیت بیشتر برای کاربران فراهم خواهد شد. اپل احتمالاً برای ارائه قابلیت روشن بودن همیشگی نمایشگر از فناوری LTPO استفاده خواهد کرد تا روشن بودن طولانی مدت تر باعث کاهش زیاد عمر مفید دستگاه نشود. در صورت حقیقت داشتن این موضوع شرکت اپل در سپتامبر سال 2021 میلادی از تلفن‌های هوشمندی با مشخصه‌های یاد شده در این شایعات رونمایی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location