سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Health-App

گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری‌های کشور انگلستان حاکی از آن است که ساعت هوشمند اپل واچ توانسته یک پرونده قتل که سه سال پیش باز شده را حل کند.

بر اساس گزارش Birmingham News پلیس در بررسی‌های خود از یک پرونده قتل و با بررسی داده‌های جمع آوری شده از طریق اپل واچ، تلفن‌های هوشمند آیفون و اپلیکیشن Health اقدام بر حل کردن ماجرا و پیدا کردن قاتل کرده است.

فردی به نام Jeff West متهم بود که در سال ۲۰۱۸ اقدام به قتل همسر خود کرده است. بر اساس شواهد موجود او با استفاده از یک بطری اقدام به وارد کردن ضربه به سر همسر خود کرده که در نهایت باعث مرگ او شده است؛

اما پس از انتشار اطلاعات مربوط به بررسی پرونده و بازجویی او ادعای بی‌گناهی کرد و اعلام کرد که در روز مرگ همسرش در ساعت ۱۰:۳۰ شب در تخت خواب رفته و تا ساعت ۵:۱۵ صبح خواب بوده است.

در این میان پلیس موفق شده تا با جمع آوری اطلاعات مربوط به اپلیکیشن Health و اپل واچ متهم و مقنول، این پرونده را حل کند. اطلاعات جمع آوری شده از متهم نشان می‌دهد که او در بازه زمانی ۱۱:۳۰ تا ۱۱:۱۰ شب نزدیک به ۱۸ قدم برداشته است و او این کار را در زمان انجام داده که اپل واچ روی دست او بوده است.

علاوه بر این تلفن هوشمند مقتول نیز نشان دهنده فعالیت‌هایی در ساعت ۱۰ و ۵۴ دقیقه شب بوده که با ادعای متهم سازگاری ندارد و همین موضوع باعث شده تا اپلیکیشن ردیابی سلامت شرکت اپل در کنار اپل واچ بتواند یکی از پرونده‌های قتل در کشور انگلستان را حل کند.

تا پیش از این گزارش‌های زیادی در مورد نجات دادن جان انسان‌ها توسط اپل واچ و دیگر سرویس‌های سلامتی شرکت اپل منتشر شده بود که با واکنش‌های زیادی همراه شد؛ اما این اولین و نادرترین پرونده‌ای است که توسط اپل واچ حل می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location