سبد خرید خالی‌ست.
App-Store

گزارش‌های منتشر شده توسط توسعه دهندگان فعال در اپ استور نشان می‌دهد که بسیاری از اپلیکیشن‌های مخرب با ارائه اطلاعات جعلی اقدام به درآمدزایی از طریق راه‌های غیرمعمول می‌کنند که میزان درآمدزایی آن‌ها بیش از 2 میلیون دلار است.

توسعه دهندگانی نظیر Kosta Eleftheriou طی گزارش‌های متعدد در توییتر و مصاحبه با خبرگزاری The Verge اعلام کرده‌اند که بسیاری از توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های مخرب با ارائه اطلاعات جعلی در اپ استور توانسته‌اند سیستم امنیتی اخیر سیستم عامل آی او اس را دور بزنند و برچسب‌های حریم خصوصی را با اطلاعات غیرواقعی پر کند و همچنان به فعالیت مخرب خود در اپ استور ادامه ‌دهند.

بسیاری از این اپلیکیشن‌های مخرب از طریق گول زدن کاربران برای ارائه یک صفحه پرداخت جعلی اقدام به دریافت هزینه می‌کنند. بر اساس گفته‌های توسعه دهنده یادشده، اپلیکیشن‌های مخرب اقدام به ساخت یک صفحه پرداخت برای آنلاک کردن قابلیت‌های ویژه می‌کنند که ظاهر آن شباهت زیادی به صفحات پرداخت رسمی شرکت اپل دارد و می‌توان آن را از طریق گیفت کارت یا کارت‌های اعتباری فرایند پرداخت را در آن‌ها انجام داد. کاربران پس از پرداخت هزینه متوجه می‌شوند که اپلیکیشن عملاً هیچ کاربرد مشخصی ندارد و صرفاً اطلاعات درج شده در مورد کارایی آن در اپ استور جعلی بوده است. برآوردهای انجام شده نشان داده که این اپلیکیشن‌های مخرب در اپ استور تا به امروز بیش از 2 میلیون دلار درآمد داشته‌اند و توانسته‌اند کاربران مختلف را برای پرداخت هزینه‌های بی‌دلیل گول بزنند.

اطلاعات مربوط به این گزارش علاوه بر مصاحبه‌های مختلف وب سایت خبری از طریق توییتر Kosta Eleftheriou منتشر شده است که نشان دهنده مخرب بودن بسیاری از اپلیکیشن‌های غیرواقعی در اپ استور است. با این حال شرکت اپل به عنوان توسعه‌دهنده اصلی پلتفرم آی او اس هیچ اقدامی برای جلوگیری از این اپلیکیشن‌های مخرب انجام نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location