سبد خرید خالی‌ست.
AirTag

 جان پروزر ضمن افشای دوباره تاریخ انتشار ایرتگ و یک مدل جدید آیپد پرو اعلام که احتمالاً با برگزاری یک رویداد مجازی در ماه آینده، این دو محصول جدید اپل معرفی خواهند شد.

پروزر که دارنده کانال یوتیوبی «Front Page Tech» است، در توئیتی که دیروز صبح منتشر کرده گفته که هنوز تأخیری در ارائه این محصول وجود نداشته و البته این اولین بار هم نیست که او درباره ایرتگ اطلاعاتی خاص را منتشر کرده است.

در نوامبر 2020 او با اطمینان کامل اعلام کرده بود که ایرتگ به زودی منتشر خواهد شد، ولی این اتفاق نیفتاد و در عوض مک مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون عرضه شد. همچنین عرضه این محصول را در کنار آی او اس و آیپد او اس 14.3 پیش بینی کرده بود که درست از آب در نیامد.

ظاهراً تا قبل از کنفرانس ماه مارس برای معرفی ایرتگ‌ها، رویداد دیگری اتفاق نخواهد افتاد، بنابراین ادعای پروزر احتمالاً یک برآورد تجربی است. آخرین بار پروزر احتمال عرضه ایرتگ را در رویداد سپتامبر 2020 پیش بینی کرده بود که این ادعا هم به نتیجه نرسید.

در پایان این توییت بار دیگر پروزر ادعای گذشته خود را مبنی بر عرضه آیپد پرو جدید در ماه مارس امسال تکرار کرد. همچنین مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل خبر انتشار آیپد پرو جدید را تائید کرده و گفته احتمالاً این محصول در جدول زمان بندی ماه مارس قرار خواهد گرفت. البته یکی دیگر از پیش بینی‌های پروزر درباره عرضه آیپد پرو جدید مربوط به انتهای سال 2020 بوده که اتفاق نی افتاد.

با این وجود جان پروزر در بسیاری موارد منبع انتشار اطلاعات دقیقی درباره تاریخ عرضه برخی محصولات اپل بوده است.

مواردی مثل گزارش از تاریخ دقیق عرضه نسل دوم آیفون SE در آوریل و آپدیت مک بوک پرو 13 اینچی، تاریخ دقیق یک iMac آپدیت شده در اوت که دقایقی قبل از اعلام رسمی مشاهده شده است.

اکانت L0vetodream که سابقه معتبری دارد گفته که احتمالاً ایرتگ‌ها در اندازه‌های کوچک و بزرگ و با باتری‌های قابل تعویض ارائه خواهد شد و مستقیماً در برنامه Find My در آی او اس، آیپد او اس و مک او اس کار می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location