سبد خرید خالی‌ست.
Homepod-siri-volume

طراحی هوم پاد و هوم پاد مینی به گونه‌ای است که به طور خودکار صدای دستیار سیری بر اساس میزان صدای موجود در محیط تنظیم می‌کند. همچنین غیر از میزان صدای رسانه‌ای که در حال پخش است، می‌توان سطح صدای سیری را در هوم پاد تنظیم کرد.

در این مطلب می‌توانید روش صحیح و سریع تنظیم صدای سیری در زمان پخش محتوای صوتی مختلف را یاد بگیرید. 

چگونگی تغییر و تنظیم صدای سیری در هوم پاد

برای تنظیم صدای سیری غیر از صدای رسانه در حال پخش در هوم پاد و هوم پاد مینی، می‌توانید سیری را فراخوانی کنید و به سادگی به آن دستور مورد نظر خود را بدهید. برای انجام این کار کافی است که عبارت «Hey Siri» را بگویید و میزان تغییر صدا را به صورت درصد بیان کنید. به عنوان مثال برای تغییر صدای سیری تا 80 درصد این جمله را بگویید: «Hey Siri, speak at 80 percent»

برای مثال وقتی از سیری برای تنظیم صدا تا 34 درصد تقاضا کنید، سیری بدون تغییر صدای موزیک صدای خودش را تغییر می‌دهد. در واقع سیری باید خود را بالاتر یا پایین‌تر از صدای موزیک تنظیم کند. 

تغییر صدای رسانه در هوم پاد

 شما می‌توانید با دستور صوتی صدای رسانه را نیز بدون تغییر در میزان صدای سیری و با یک دستور مشابه تنظیم کنید. برای تغییر صدای رسانه بگویید: « Hey Siri, Change the media volume to 80 Precent»

برای تغییر و تنظیم میزان صدای موزیک، از دکمه مثبت و منفی در بالای هوم پاد نیز می‌توانید استفاده کنید یا از طریق اتصال به یک آیفون یا آیپد آن را انجام دهید.

در جریان کنفرانس WWDC، اپل برای دستیار هوشمند صوتی سیری قابلیت‌های جدیدی را ارائه داد که موارد یاد شده بخشی از آن‌ها است. یکی از این موارد ارائه صدای طبیعی‌تر و باکیفیت‌تر سیری است که آن را بیشتر شبیه انسان می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location