سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Website

 شرکت اپل به تازگی یک صفحه ویژه را به عنوان پرتال مخصوص کمک به کاربران در زمینه غیرفعال شدن اپل آیدی راه اندازی کرده است که از همین حالا از طریق وب سایت رسمی این کمپانی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این صفحه به کاربرانی که با مشکل قفل شدن اپل آیدی خود مواجه شده‌اند کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به بازگشایی و فعال سازی دوباره حساب کاربری خود کنند. بررسی‌های اولیه از این پرتال ویژه نشان می‌دهد که شرکت اپل در حال حاضر فقط این خدمات را برای کاربران آمریکایی آماده عرضه کرده و برای ارائه خدمات ویژه، امکان برقراری تماس تلفنی، چت و ایمیل با بخش پشتیبانی را فراهم کرده است

هر چند که این صفحه برای کاربران آمریکایی توسعه داده شده، اما کاربران ایرانی نیز می‌توانند با تغییر آی پی از دستگاه خود استفاده کنند. گفتنی است که برای استفاده از این صفحه نیاز به اطلاعات مناسب برای احراز هویت نظیر ایمیل اصلی تنظیم شده روی حساب کاربری اپل آیدی وجود دارد. کاربران می‌توانند از این طریق با بخش پشتیبانی شرکت اپل تماس گرفته و اپل آیدی خود را برای بار دیگر فعال سازی کند.

گفتنی است که تاکنون بسیاری از کاربران در سراسر جهان با مشکل غیرفعال شدن اپل آیدی مواجه شده‌اند که این موضوع دردسرهای بسیار زیادی را برای آن‌ها ایجاد کرده است. در این میان ارائه پرتال ویژه مربوط به فعال سازی دوباره اپل آیدی به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای بار دیگر بتوانند از حساب کاربری خود و دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل به صورت بهینه و کاربردی استفاده کنند و دیگر محدودیت‌های مربوط به غیرفعال شدن حساب کاربری خود را تجربه نکنند.

این مشکل در حال حاضر از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی قابل حل است، اما پرتال جدید شرکت اپل امکان اتصال بهینه‌تر و سریع‌تر آن را فراهم آورده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location