سبد خرید خالی‌ست.
Wistron

 شعبه کارخانه ویسترون در هند به تازگی اعلام کرده که برای بار دیگر در حال آماده سازی فرایند تولید آیفون‌ها و پیشگیری از تکرار رخدادهای سال گذشته است.

این شرکت تایوانی در بیانیه‌ای به رویترز اعلام کرده که برای ارتقا سطح استاندارد و رفع مشکلات کارخانه موجود در منطقه Karnataka's Kolar هند به شدت تلاش می‌کند؛ زیرا ویسترون می‌خواهد که تولید آیفون در هند مجدداً شروع شود.

ماجرا از آنجا آغاز شد که در دسامبر سال گذشته، تعداد از کارکنان عصبانی و خشمگین این کارخانه اقدام به شورش کرده و خسارت زیادی به ماشین‌ها، تجهیزات و اسباب اثاثیه کارخانه وارد کردند.

ویسترون در ابتدا ادعا کرد که این حادثه توسط افرادی با هویت ناشناخته و از بیرون مدیریت شده که با قصد نامشخصی به تأسیسات کارخانه خسارت وارد کرده‌اند، اما رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که اکثر کارکنان این کارخانه در درگیری‌ها حضور داشته‌اند.

کارکنان به این موضوع اعتراض داشتند که چرا حقوق چهار ماه آن‌ها پرداخت نشده و مجبور به انجام شیفت‌های کاری اضافه هستند.

با انتشار خبر این آشوب، اپل کارخانه ویسترون را مجبور به تعلیق فرایند تولید انبوه آیفون کرد. طی این تعلیق نیز شرکت اپل شواهد مبنی بر نقض قوانین و رفتار مدیران با کارکنان را مورد بررسی قرار داد.

بنابر ادعای اپل، ویسترون در اجرای فرایند مدیریت مناسب ساعت کاری برای کارکنان موفق نبوده است. این موضوع منجر به تأخیر پرداخت دستمزد به برخی کارکنان در ماه‌های اکتبر و نوامبر سال 2020 شده بود.

همچنین ویسترون قصد داشت تعداد 20 هزار کارگر بیشتر برای تولید آیفون SE را استخدام کند، اما با وجود این رفتار اخیر، اپل گفته تا وقتی که نحوه برخورد این کارخانه با کارکنانش اصلاح نشود، هیچ گونه سفارش جدیدی به آن‌ها واگذار نخواهد کرد.

از آنجا که اپل متعهد شده بود برای تنوع در زنجیره تأمین جهانی خود یک میلیارد دلار در هند سرمایه گذاری کند؛ با

تعیین دوره آزمایشی برای ویسترون، تولید آیفون در هند را به تعویق انداخته است.

اپل همچنین در مورد شروع جدید عملیات در کارخانه ویسترون طی انتشار بیانه‌ای به رویترز گفته که تیم‌های مختلفی از اپل به همراه حسابرسان مستقل مشغول بازرسی ویسترون هستند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location