سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

 مجله آنلاین EFTM اعلام کرده که قابلیت الکتروکاردیوگرام یا همان ECG اپل واچ در استرالیا تائید شده است.

اسناد سازمان پزشکی استرالیا که توسط مجله آنلاین EFTM مشاهده شده نشان می‌دهد که قابلیت الکتروکاردیوگرام اپل واچ تائید و به ثبت کالاهای درمانی استرالیا اضافه شده است.

گرچه این به معنای تائید پزشکی استفاده از این قابلیت در استرالیا نیست، اما به طور مشخص اثبات می‌کند که اپل در حال ارسال و ارائه دستگاه‌ها و نرم افزار خود برای دریافت تأییدیه از طرف مقامات نظارتی استرالیا است.

قابلیت هشدار نامنظم ضربان قلب در اپل واچ از طریق پردازش‌های بک گراند بررسی شده و در صورت مشاهده موارد خطر هشداری را به کاربران ارسال می‌کند، استفاده از این ویژگی می‌تواند به طور بالقوه امکان تشخیص زودهنگام فیبریلاسیون دهلیزی را فراهم کند.

در مناطقی که این قابلیت مورد تائید سازمان‌های پزشکی واقع شده، کاربران با دریافت یک هشدار می‌توانند برنامه ECG را راه اندازی کرده و با فشار دادن دیجیتال کروان و با ایجاد موج ECG، آزمایش کامل‌تری انجام دهند.

نکته حائز اهمیت این است که فیبریلاسیون دهلیزی وضعیتی از سلامتی است که اغلب به صورت زودهنگام تشخیص داده نمی‌شود، بنابراین اپلیکیشن ECG و هشدارهای ضربان قلب در اپل واچ برای تشخیص علائم اولیه این بیماری بسیار سودمند خواهد بود. همچنین خواندن ECG معمولاً به یک دستگاه کامل و ملاقات پزشک نیاز دارد در حالی که خواندن آن روی اپل واچ بسیار راحت است.

اپل معمولاً قبل از اینکه قابلیت الکتروکاردیوگرام را درکشورهای مختلف برای اپل واچ ارائه دهد، باید از نمایندگی سلامت و بهداشت دولت آن کشور تأییدیه کسب کند. اپل بعد از رونمایی از اپل واچ سری 4 در سال 2018، مجوز FDA را از ایالات متحده برای تبلیغ و عرضه ECG اپل واچ به دست آورد. اما با گذشت بیش از دو سال، این ویژگی در استرالیا قابل دسترسی نبود، با این حال به نظر می‌رسد که این قابلیت در حال آماده سازی و عرضه به کاربران استرالیایی است.

قابل ذکر است کاربرانی که اپل واچ با پارت نامبر استرالیا خریداری کرده‌اند پس از تأییدیه‌های یاد شده می‌توانند از قابلیت الکتروکاردیوگرام بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location