سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Shipping

گزارش‌های اخیر منتشرشده نشان داده که شرکت اپل در طول همه گیری کرونا برای به حداقل رساندن تأخیر حمل سفارش‌های اینترنتی از کشتی‌های باری و هواپیماهای شخصی استفاده می‌کند.

وب سایت The Information مروری بر اقدامات غیرمعمول و پرهزینه اپل داشته که نشان می‌دهد این شرکت برای جلوگیری از تأخیر در حمل‌ونقل، استفاده از کشتی‌های باری، هواپیماهای شخصی و سایر موارد را به‌عنوان راهکار جایگزین در نظر گرفته است.

این وب‌سایت ادعا می‌کند که اپل در سه ماهه سوم سال گذشته برای اولین بار، حمل و نقل تعدادی ایرپاد را از راه دریا انجام داده است. اپل برای افزایش زمان تحویل دستگاه‌ها، اقدام به استفاده از کشتی برای انتقال آیفون‌های قدیمی و میان رده کرده و در عین حال از جت‌های شخصی برای انتقال انبوه سری تلفن‌های آیفون 12 نیز بهره برده است.

اواخر ماه نوامبر گزارشی مبنی بر واژگون کشتی باربری بزرگی که از چین به مقصد کالیفرنیا در حرکت بود شده منتشر شد که مشخص شده بود حدود 1800 کانتینر در اقیانوس غرق شده است. گزارش‌های بعدی تائید کردند که یکی از این کانتینرها حاوی هدفون‌های بیتس بوده است.

گزارش دیگری نشان می‌دهد که اپل پروانه استفاده بیش از 200 هواپیمای شخصی را برای حمل دستگاه‌ها در سال 2020 صادر کرده که رکوردی متفاوت برای این کمپانی به حساب میاید. بنابر این گزارش اپل برای حمل کالاها به خارج از آسیا از هواپیماهای شخصی گران قیمت استفاده می‌کند؛ زیرا شرکای تحویل گیرنده ظرفیت بار خود را در هواپیماهای مسافربری تمام کرده‌اند.

این گزارش ادعا می‌کند که اپل برای سرعت بخشیدن به ارسال و تحویل کالاها، طرحی برای استفاده از فروشگاه‌های خرده فروشی به‌عنوان مراکز کوچک خرید در سرتاسر آمریکا و کانادا ایجاد کرده است. در این طرح شرکای پیک اپل مثل FedEx و UPS محصولات را از فروشگاه خرده فروشی اپل جمع کرده و در نزدیکی فروشگاه به مشتریان تحویل می‌دهند.

بنابر همین گزارش تحویل اکثر محصولات اپل در سال جاری فقط چند روز بیشتر از حد متوسط آن در سال 2020 طول می‌کشید که حالا این روند با به کار گیری سیستم‌های حمل و نقل سریع‌تر شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location