سبد خرید خالی‌ست.
MacBook

 گزارش‌های اولیه منتشر شده توسط برخی از کاربران حاکی از آن است که نصب مک بیگ سور روی کامپیوترهایی که فضای ذخیره سازی آزاد آن‌ها کم است، ممکن است باعث از دست رفتن اطلاعات شخصی شود.

وب سایت Mr. Macintosh به تازگی اعلام کرده که نسخه جدید سیستم عامل مک او اس با یک مشکل جدی همراه است که ممکن است روند کاربری و استفاده از دستگاه‌های مک را با اختلال شدید مواجه کند. بر اساس ادعای این وب سایت مک او اس ممکن است در صورت نصب روی کامپیوترهایی که فضای آزاد ذخیره سازی کمی دارند با مشکل جدی مواجه شود و در نهایت اطلاعات کاربران از روی دستگاه پاک شود.

این وب‌سایت تأکید دارد که اطلاعات یاد شده را توسط چندی از کاربران مختلف به‌صورت متوالی و طی روزهای گذشته دریافت کرده است. این موضوع نشان دهنده آن است که پس از آغاز فرآیند نصب روی کامپیوترهایی که فضای ذخیره سازی آن‌ها بیش از اندازه پر باشد، پارتیشن ذخیره سازی اصطلاحاً Corrupt یا فاسد می‌شود که در نهایت نشان دهنده از دست رفتن اطلاعات کاربران است.

اپل اعلام کرده که کاربران برای نصب سیستم عامل مک نیاز به ۳۵.۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی آزاد در دستگاه دارند. علاوه بر این کاربران حداقل ۱۳ گیگابایت برای فایل نصب کننده این سیستم عامل فضای آزاد به‌صورت جداگانه نیاز داشته دارند. این فضای 13 گیگابایتی جدای از فضای آزاد ۳۵.۵ گیگابایتی است. در این میان کاربرانی که از فضای کمتر ذخیره سازی استفاده می‌کنند، با چالش‌های ویژه اطلاعات عدم بوت شدن کامپیوترها، فاسد شدن پارتیشن ذخیره سازی و موارد دیگر مواجه می‌شوند. این در حالی است که در روند دانلود و نصب آپدیت مربوط به مک او اس بیگ سور پیام هشدار قابل توجهی برای از دست رفتن اطلاعات و احتمال پاک شدن تمامی پارتیشن‌های کامپیوتر وجود ندارد.

گفتنی است که شرکت اپل هنوز در مورد این موضوع ادعایی را مطرح نکرده است. با این حال به نظر می‌رسد که پشتیبانی شرکت اپل در آینده نزدیک اطلاعات قابل توجهی را در مورد پاک شدن اطلاعات شخصی کاربران را مطرح کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location