سبد خرید خالی‌ست.
Siri

 بررسی‌های اولیه انجام شده از آی او اس ۱۴.۵ و آیپد او اس 14.5 حاکی از آن است که دستیار صوتی سیری از این پس می‌تواند موسیقی‌ها را از طریق سرویس‌های مختلف آماده پخش کند.

در این نسخه جدید که برای تست کنندگان نسخه بتا و توسعه‌دهندگان آماده عرضه شده، امکان تنظیم سرویس‌های مختلف موسیقی به عنوان اپلیکیشن پیش‌فرض وجود دارد؛ در عین حال کاربر می‌تواند از طریق هر یک از سرویس‌های پشتیبانی شده، موسیقی مورد نظر خود را به سیری اعلام کرده و دستگاه آن را آماده پخش کند.

تا پیش از این کاربران فقط محدود به استفاده از سرویس اپل موزیک برای پخش محتوا با استفاده از دستورهای صوتی بودند. اپل موزیک به‌صورت اشتراکی خدمات پخش موسیقی را به کاربران را می‌دهد و در عین حال سرویس‌های دیگری برای رقابت آن دراپ استور نیز وجود دارند. کاربرانی که می‌خواستند دستور پخش یک موسیقی را به دستیار هوشمند صوتی سیری بدهند، باید ابتدا اشتراک اپل موزیک خود را افعال می‌کرده و پس از آن موسیقی را از طریق دستورهای سیری پخش می‌کردند.

بسیاری از وب سایت‌ها و کاربرانی که این نسخه بتای جدید از سیستم عامل آی او اس را روی تلفن‌های هوشمند خود نصب کرده‌اند به تازگی خبر از وجود امکان استفاده از دستورهای صوتی برای پخش موسیقی‌های مختلف در سرویس‌های گوناگون داده‌اند.

در حقیقت این موضوع مشخص می‌کند که شرکت اپل محدودیت‌های مربوط به استفاده از برخی سرویس‌های اشتراکی را از زمان عرضه آی او اس 14 متوقف کرده است. در این میان آی او اس 14.5 به عنوان بزرگ‌ترین به‌روزرسانی این نسخه پس از عرضه نسخه اصلی به‌حساب می‌آید که در حال حاضر در مرحله تست قرار دارد.

این نسخه قرار است در آینده نزدیک آماده عرضه به‌تمامی کاربران شود. با این حال کاربرانی که تمایل به استفاده از قابلیت‌های این نسخه به‌صورت زود هنگام دارند می‌توانند با عضویت در برنامه تست کنندگان بتای شرکت اپل اقدام به نصب این نسخه کنند. گفتنی است که نسخه‌های بتای این سیستم عامل ممکن است با مشکلات کاربری شناخته شده همراه باشد که روند کاربری و استفاده از دستگاه‌های هوشمند را با اختلال همراه می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location