سبد خرید خالی‌ست.
Homepod-mini

هوم پاد مینی که در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی آماده معرفی و عرضه از طرف اپل شد، همانند نسل اول و گران قیمت خود دارای یک نمایشگر در بخش بالایی خود است که از آن طریق می‌تواند علامت‌های مختلفی را به کاربران نشان دهد. 

علامت‌های ویژه هوم پاد مینی

اپل در طراحی هوم پاد مینی اندازه نمایشگر بالایی را تا حدودی افزایش داده است، در عین حال هوم پاد مینی دارای پنج علامت مختلف هست که از آن طریق اطلاعات ویژه به شما از روند کار با رابط کاربری دستگاه نشان داده می‌شود. در ادامه این مطلب، معنای هر یک از این پنج علامت را توضیح خواهیم داد. 

۱. چراغ سفید چرخنده: این علامت به معنای آن است که هوم پاد مینی در حال روشن شدن یا نصب آپدیت جدید است. اگر هوم پاد را به تازگی روشن کرده‌اید یا فرایند نصب نسخه جدید نرم افزارها را آغاز کرده باشید این علامت به شما نشان داده خواهد شد. 

۲. چراغ سفید چشمک زن: این علامت به معنای آن است که هوم پاد مینی در حال پخش یک محتوای صوتی از طریق سرویس‌ها و منابع مختلف است. به عنوان مثال اگر شما یک موسیقی را از طریق سرویس اپل موزیک در هوم پاد مینی پخش کنید، این علامت به شما نشان داده خواهد شد. 

۳. چراغ چند رنگی چرخنده: این علامت به معنای فعال سازی سیری است. اگر با دستور Hey Siri اقدام به فراخوانی سیری کنید، نمایش این علامت به نشانه آن است که سیری آماده دریافت دستورهای صوتی شما برای اجرا کردن است. 

۴. چراغ سبز چشمک زن: این علامت به معنای آن است که شما در حال دریافت یا برقراری یک تماس صوتی از طریق هوم پاد مینی هستید. اگر صدای یک تماس صوتی را به هوم پاد انتقال داده باشید، در زمان برقراری تماس این علامت به شما نشان داده خواهد شد.

۵. چراغ نارنجی چشمک زن: این علامت زمانی نشان داده می‌شود که هوم پاد در حال نصب یک آپدیت از طریق ارتباط با کامپیوتر مک باشد. اگر هوم پاد را به کامپیوتر مک و به منظور نصب آپدیت متصل کرده باشید این علامت به شما نشان داده خواهد شد. علاوه بر این اگر هوم پاد را به آداپتور غیر معتبر متصل کنید این علامت به شما نشان داده خواهد شد. آداپتور هوم پاد باید 9 ولت با جریان ۲.۲۲ آمپر باشد و در غیر این صورت هوم پاد با نشان دادن این علامت به شما هشدار می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location