سبد خرید خالی‌ست.
Homepod

 هوم پاد نسل اول به عنوان اسپیکر هوشمند شرکت اپل دارای یک نمایشگر ویژه در قسمت بالایی خود است که از طریق آن، علامت‌های مختلفی را به کاربر خود نشان می‌دهد.

هوم پاد چند علامت مختلف را با رنگ‌های متفاوت نشان می‌دهد تا از آن طریق اطلاعاتی از وضعیت کار کردن خود ارائه دهد. در ادامه این مطلب با تک تک علامت‌هایی که هوم پاد طریق نمایشگر بالایی نشان می‌دهد آشنا خواهید شد.

علامت‌های درج شده روی هوم پاد نسل اول

 هوم پاد نسل اول دارای ۶ علامت مختلف با رنگ‌های گوناگون است که هر یک معنا و مفهوم خاص و ویژه‌ای دارند. این علامت‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

۱. چراغ سفید چرخنده: این چراغ به معنای آن است که اسپیکر هوشمند شما در حال روشن شدن یا نصب یک آپدیت نرم افزاری پس از دریافت آن است. اگر اسپیکر را تازه روشن کرده باشید یا یک آپدیت را به تازگی نصب کرده باشید این علامت به شما نشان داده می‌شود.

 

۲. چراغ سفید چشمک زن: این چراغ به معنای آن است که شما وارد بخش تنظیمات هوم پاد شده‌اید. اگر در حال تنظیم زنگ هشدار یا تایمر باشید این علامت به شما نشان داده خواهد شد.

۳. چراغ دایره‌ای چرخنده با رنگ‌های متنوع: این علامت زمانی نشان داده می‌شود که سیری در حالت فعال سازی و آماده گوش کردن به دستورهای صوتی شما است. اگر سیری را با دستور Hey Siri فراخوانی کرده باشید این علامت به شما نشان داده خواهد شد.

 

۴. دکمه‌های مثبت و منفی تنظیم حجم صدا: این علامت زمانی که هوم پاد در حال پخش محتوای صوتی باشد به شما کمک می‌کند تا حجم صدا را کنترل کنید.

۵. چراغ سبز چشمک‌زن: اگر در حال برقراری یک تماس صوتی از طریق هوم پاد باشید این علامت به شما نشان داده خواهد شد.

 ۶. چراغ قرمز چرخنده: این علامت زمانی به شما نشان داده می‌شود که هوم پاد در حال ریست شدن و تنظیم دوباره خود باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location