سبد خرید خالی‌ست.
AirMassage

آی مسیج به صورت اختصاصی برای آیفون‌ها، آیپدها و دیگر دستگاه‌های اپل ارائه شده است و حالا یک ابزار نرم افزاری راه کاری نه چندان ساده را برای مشاهده پیام‌ها در اندروید ایجاد کرده است.

ارسالو دریافت پیام‌های آی مسیج در اندروید با استفاده از نرم افزار AirMessage راه حل مناسبی است که باعث تسهیل در روند انجام کارها و حذف محدودیت‌های ایجاد شده در گوشی‌های اندرویدی می‌شود.

این ابزار روی دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کند و از تمام قابلیت‌های مهم آی مسیج مثل گپ‌های گروهی، تصاویر، پیام‌های صوتی و تصویری که در نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس ارائه شده پشتیبانی می‌کند.

برای ارسال و دریافت پیام‌های خروجی از یک کامپیوتر مک به عنوان سرور آی مسیج برای اتصال به اندروید استفاده می‌شود.

با توجه به این موضوع برای استفاده از نرم افزار AirMessage و ارسال پیام‌ها از دستگاه آیفون به اندروید یک کامپیوتر مک لازم است.

نصب این نرم افزار یک فرایند چند مرحله‌ای است که در نگاه اول برای کاربران پیشرفته آسان به نظر می‌رسد؛ زیرا شامل اجرای یک نرم افزار Client و تنظیم برخی گزینه‌های پیکربندی روی مک است؛ به‌طوری که کامپیوتر در حالت Sleep نباشد و با استفاده از انتقال پورت و DNS دینامیک، تصاویر را به اندروید انتقال می‌دهد. به نظر می‌رسد استفاده از آی مسیج در اندروید مثل به دست آوردن یک موفقیت عجیب و غریب است.

استفاده از این نرم افزار می‌تواند بسیار آسان و مناسب‌تر از سایر پیام رسان‌های چند رسانه‌ای مثل سیگنال، تلگرام یا واتساپ باشد؛ ولی کاملاً به خود کاربر و نحوه برقراری ارتباط با دیگران بستگی دارد.

احتمال دارد که اپل یک برنامه آی مسیج بومی برای اندروید ارائه کند؛ اما فعلاً کاربران اندروید می‌توانند از همین برنامه‌ها استفاده کنند یا اینکه به سمت استفاده از گوشی آیفون تغییر جهت دهند.

قابل ذکر است که با استفاده از برنامه weMessage نیز می‌توانید پیام‌های آی مسیج را در اندروید ارسال و دریافت کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location