سبد خرید خالی‌ست.
macbook

 گزارش‌هایی که اخیراً در میان خبرگزاری‌ها منتشر شده تأکید بر این دارند که مک بوک پرو ۲۰۲۱ قرار است همانند آیفون ۱۲ و سری محصولات جدید شرکت اپل در قالب‌های تخت طراحی و آماده عرضه به بازار شوند.

خبرگزاری‌های پوشش دهنده این گزارش در حالی که اطلاعات مربوط به طراحی مک بوک پرو ۲۰۲۱ را منتشر می‌کنند که تمامی اطلاعات خود را با اتکا به ادعای اخیر مینگ چی کو مطرح کرده‌اند.

نکته مهم این است که در اواسط ماه ژانویه ۲۰۲۱ میلادی مینگ چی کو خبر از تصمیم شرکت اپل برای استفاده از طراحی‌های لبه تخت در سری جدید مک بوک پرو ۲۰۲۱ و اپل واچ سری ۷ داده بود. او همچنین در آن زمان اعلام کرده بود که مدل‌های جدید مک بوک پرو قرار است با دو سایز ۱۴ و ۱۶ اینچ آماده عرضه به بازار شوند که در هر دو صورت نشان دهنده آن است که شرکت اپل فرآیند تولید مک بوک‌های ۱۳ اینچی خود را به طور کامل کنار خواهد گذاشت.

مینگ چی کو تائید کرده که شرکت اپل در سال 2021 میلادی هیچ مدلی از مک بوک پرو را با پردازنده‌های مبتنی بر طراحی اینتل آماده عرضه به بازار نخواهد کرد. در حقیقت تمامی مدل‌های کامپیوترهای مک بوک پرو ۲۰۲۱ با پردازنده‌های سیلیکون آماده عرضه خواهند بود.

این در حالی است که شرکت اپل تا پیش از این اعلام کرده بود که فرایند تولید کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های اینتل را نهایتاً تا سال ۲۰۲۴ میلادی کنار نخواهد گذاشت و پس از آن فرایند تولید انحصاری و اختصاصی کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون را ادامه خواهد داد.

با این وجود به نظر می‌رسد که پروژه توسعه پردازنده‌های انحصاری شرکت اپل که با عنوان اپل سیلیکون شناخته می‌شود تا به امروز موفقیت‌آمیز بوده و این شرکت در تلاش است تا کامپیوترهای جدید خود در سال ۲۰۲۱ میلادی را صرفاً با این پردازنده‌ها آماده عرضه به بازار کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location