سبد خرید خالی‌ست.
Apple

گزارش‌های منتشر شده‌ی روز گذشته حاکی از آن است که شرکت کیاموتورز و هیوندای از عقد قرارداد با شرکت اپل بر سر ساخت ماشین هوشمند این کمپانی عقب کشیده‌اند. بر این اساس ماشین اپل توسط این دو کمپانی کره‌ای تولید نخواهد شد.

طی گزارش جدید خبرگزاری بلومبرگ که شب گذشته منتشر شده، مشخص کرده که هیوندایی و کیا موتورز فرایند ساخت ماشین‌های هوشمند برای شرکت اپل را کنار گذاشته‌اند و دیگر تلاشی برای همکاری با شرکت اپل ندارند.

تا پیش از این مشخص شده بود که فرایند عقد قرارداد میان این کمپانی‌ها در روز جمعه متوقف شده بود و هر دو طرف قرارداد اعلام کرده بودند که نیاز به بررسی‌های بیشتری در مورد ساز و کارهای مربوط به روند ساخت اتومبیل‌های نسل جدید دارند. هفته گذشته روزنامه کره‌ای Dong-A Ilbo نیز اعلام کرده بود که شرکت اپل در تلاش است تا سرمایه‌گذاری ۳.۶ میلیارد دلاری را برای همکاری با کیاموتورز در زمینه ساخت ماشین‌های هوشمند به کار گیرد و این محصولات را در کارخانه کیاموتورز واقع در ایالت جورجیا آمریکا تولید کند.

گزارش مربوط به عقد قرارداد میان شرکت اپل با هیوندای و کیا موتورز در حالی منتشر شده که خبرگزاری بلومبرگ شب گذشته تائید کرده که اپل دیگر تصمیمی برای همکاری با این دو کمپانی کره‌ای ندارد. این در حالی است که در طول هفته‌های گذشته مدیران هیوندای و منابع رسمی این کمپانی کره‌ای تائید کرده بودند که شرکت اپل قرار است در زمینه تولید ماشین‌های هوشمند با آن‌ها همکاری تازه‌ای را شروع کند.

با این وجود به نظر می‌رسد که تولید ماشین اپل قرار است تحت پروژه‌ای دیگر و طی همکاری اپل با یک کمپانی خودروسازی آمریکایی انجام خواهد شد. گزارش‌های مربوط به این موضوع در حالی منتشر می‌شوند که خبرهای ضد و نقیض حاکی از معرفی و عرضه اولین مدل از ماشین‌های هوشمند در بازه سال‌های میان ۲۰۲۴ تا ۲۰۰۸ میلادی هستند و هنوز مشخص نیست که این محصولات چه زمانی به طور دقیق آماده عرضه به بازار خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location