سبد خرید خالی‌ست.
GTAV

اخیراً شایعاتی در مورد تلاش شرکت راک استار برای عرضه نسخه ریمستر سه گانه بازی‌های جی تی ای منتشر شده که در صورت صحت داشتن، ممکن نقشه‌ها، شخصیت‌ها و اتومبیل‌های این بازی‌ها، به بخش آنلاین اضافه شود.

بر اساس این گزارش‌ها راک استار در تلاش است تا سه بازی جی تی ای ۳، GTA Vice City و GTA San Andreas را در قالب یک سه گانه ریمستر شده آماده عرضه به کاربران کند. این شایعات حاکی از آن است که سه گانه یاد شده پیش از آماده سازی و عرضه جی تی ای ۶ در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

حدس و گمان‌های اولیه همچنین حاکی از آن است که برخی از موارد این سه بازی نظیر اتومبیل‌ها سلاح‌ها و نقشه‌ها قرار است آماده عرضه در جی تی ای آنلاین و جی تی ای 5 شوند و کاربران به زودی می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

یکی از ادمین‌های تالار گفتمان جی تی ای اخیراً تصویری را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده که در آن می‌توان شماره سال انتشار هر سه بازی یاد شده را دید. این تصویر شامل سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ می‌شوند و پس از آن عبارت B46 دیده می‌شود که برخی از افراد آن را به عنوان شایعه‌ای در مورد عرضه نسخه ریمستر بازی‌های یاد شده پیش از آماده‌سازی جی تی اس ۶ تلقی کرده‌اند. 

در صورت حقیقت داشتن این موضوع شرکت راک استار در حال حاضر وارد فاز توسعه رسمی جی تی ای 6 نشده و به جای آن در تلاش است تا با نسخه ریمستر این سه بازی را آماده عرضه به کاربران کند.

برخی گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که راک استار در تلاش برای توسعه جی تی ای آنلاین به عنوان یک بازی جداگانه بوده و در آینده‌ای نزدیک آن را همراه با نقشه‌های تمام قسمت‌های پیشین و البته قسمت‌های کنونی و جدید این فرانشیز، آماده عرضه به کاربران خواهد کرد. در عین حال جی تی ای ۶ نیز به عنوان یک بازی مستقل که امکان اجرا به صورت آنلاین و آفلاین را دارد به صورت جداگانه فروخته خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location