سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Health

شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در آینده نزدیک ابزارهای سخت افزاری جدیدی را برای حفظ سلامتی و برای کاربرد بهتر در اپل واچ آمده تولید کند.

شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی اقدام به معرفی از سرویس اپل فیتنس پلاس کرد و در عین حال نشان داد که تصمیم جدی برای بهبود روند ردیابی سلامتی کاربران از طریق ساعت‌های هوشمند دارد. همین موضوع باعث شد تا حدس و گمان‌های زیادی در مورد تلاش شرکت اپل برای تولید محصولات سلامتی جدید مبتنی بر اپل واچ منتشر شود.

در این میان آگهی‌های استخدام منتشر شده در وب سایت MyHealthyApple حاکی از آن است که شرکت اپل در تلاش است تا افراد متخصص درزمینهٔ مدیریت پروژه و ساخت محصولات سلامتی را به کار گیرد تا از آن طریق بتوانند محصولات سخت افزاری جدیدی را با برند اپل و برای حفظ سلامتی تولید کند.

محصولات سلامتی اپل قرار است تحت نظارت تعداد زیادی از دکترها و مهندسین ویژه در حوزه فناوری آماده طراحی و توسعه باشند که امکان استفاده از طریق ساعت‌های هوشمند اپل واچ و دستگاه‌های مبتنی بر اکوسیستم آی او اس را به کاربران می‌دهند. انتشار این آگهی استخدام نشان از آن دارد که شرکت اپل در تلاش است تا محصولات سخت افزاری جدیدی را آماده عرضه به بازار کند که مبتنی بر اکوسیستم اختصاصی اپل با عنوان Health Kit هستند.

تا پیش از این اطلاعاتی در مورد تلاش اپل برای تصاحب برخی از کمپانی‌های فعال درزمینهٔ توسعه ابزارهای مربوط به حفظ سلامتی خواب و ردیابی روند خواب کاربران منتشر شده بود؛ با این حال اپل تا به امروز هیچ محصول سخت افزاری مشخصی را با برند خودش آماده عرضه به بازار نکرده است.

پیش‌بینی می‌شود که در آینده نزدیک و مشخصاً در سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد معرفی و عرضه محصولاتی با برند شرکت اپل برای حفظ سلامتی کاربران باشیم.

در صورت صحت داشتن این موضوع می‌توان پیش‌بینی کرد که اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال ۲۰۲۱ میلادی یا کنفرانس سپتامبر 2021 میلادی در کنار معرفی از سیستم‌عامل‌های خود یا معرفی از تلفن‌های هوشمند جدید آیفون از محصولات جدید سلامتی مبتنی بر اکوسیستم Health Kit نیز رونمایی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location