سبد خرید خالی‌ست.
Google-Drive

شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده که تصمیم دارد تا اپلیکیشن‌های گوگل درایو در کامپیوترهای دسکتاپ نظیر کامپیوترهای مک و ویندوز را یکپارچه سازی کند.

بر اساس ادعای شرکت گوگل مشخص شده که دو اپلیکیشن Backup & Sync و File Stream که به ترتیب برای مصارف شخصی و برای کسب و کارها عرضه شده بودند، قرار است از اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی به‌صورت یک اپلیکیشن یکپارچه آماده عرضه به کاربران شوند.

در حال حاضر دو اپلیکیشن متفاوت برای گوگل درایو وجود دارد که یکی از آن‌ها برای کسب و کارها و کاربران حرفه‌ای و اپلیکیشن دیگر برای استفاده‌های روزمره است. این دو اپلیکیشن جدید در آپدیت‌های بعدی که در اواسط سال ۲۰۲۱ آماده عرضه می‌شوند، قرار است به یک اپلیکیشن تبدیل شود.

هر دوی این اپلیکیشن‌ها امکانات مشترکی را به کاربران خود ارائه می‌دهند و گوگل اعلام کرده که دلیلش برای انجام این کار، بهینه سازی و ارائه یک سرویس یکپارچه برای کاربران است.

گفتنی است گوگل درایو سرویس ذخیره سازی ابری شرکت گوگل است که امکان ذخیره سازی و مدیریت فایل‌ها در کنار ارسال آن‌ها را به کاربران شخصی و کسب و کارهای حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این سرویس قرار است با اعمال تغییرات ویژه در کنار تغییراتی که در سرویس رایگان Google Photos بهینه‌سازی شود.

گفتی است که شرکت گوگل از ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی فرآیند عرضه رایگان فضای ذخیره سازی ابری برای عکس‌های Google Photos را متوقف و این سرویس را به‌صورت پولی ارائه می‌دهد. با توجه به این موضوع کاربران دیگر امکان ذخیره سازی رایگان عکس‌ها را ندارند که این موضوع به‌صورت مشخص نشان دهنده تغییر فرایند کسب و کار شرکت گوگل در ارائه سرویس ذخیره سازی گوگل درایو محسوب است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location