سبد خرید خالی‌ست.
Gamboy-2

یک یوتیوبر ایتالیایی به تازگی اقدام به استفاده از کنسول Game Boy و تبدیل آن به ریموت اپل تی وی کرده که با سر و صدای زیادی میان کاربران همراه شده است.

این یوتیوبر کنسول Game Boy را شخصی سازی کرده و آن را تبدیل به ریموت اپل تی وی کرده است. وی با اعمال برخی از تغییرات، امکان اجرای بازی‌ها و کنترل محتوای تصویری را نیز فراهم کرده است. او در توضیحات خود اعلام کرده که این کنسول Game Boy شخصی سازی شده پتانسیل این را داشته تا به کنسول بازی شرکت اپل در دهه ۹۰ میلادی تبدیل شود، اما نکته مهم این است که شرکت اپل هرگز در دهه ۹۰ و حتی امروزه نیز تمایلی به ساخت کنسول‌های بازی نشان نداده است.

Otto Climan توانسته با استفاده از ابزار Retro Modding تغییرات مورد نظر خود را در کنسول Game Boy اعمال کند و از آن طریق به یک ابزار ویژه برای کنترل بازی‌های مختلف اپل تی وی را خلق کند؛ جالب اینجاست که او از نسخه رنگی کنسول Game Boy استفاده کرده که مشخصاً دارای یک صفحه نمایش رنگی بوده و می‌تواند محتوای تصویری را با کیفیت بهتر نسبت به نسخه‌های عادی اجرا کند.

او پس از اعمال تغییرات مورد نظر خود در کنسول Game Boy توانسته آن را با استفاده از سنسورهای مادون قرمز به اپل تی وی متصل کند و از آن طریق بازی‌های مختلف را با تجربه ویژه و کاملاً متفاوت با آنچه خود شرکت اپل به‌عنوان سازنده اپل تی وی به کاربران ارائه داده اجرا کند.

گفتنی است که او برخی از بازی‌ها را به دلیل عدم پشتیبانی از سیستم‌های ارتباطی در کنسول Game Boy و عدم امکان اتصال آن به شکل عادی به اپل تی وی، نتوانسته اجرا کند، اما در عین حال تجربه مناسب برای اجرای برخی از بازی‌ها را با استفاده از Game Boy داشته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location