سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Kia-Motor_20210206-102859_1

 هفته گذشته گزارش‌های زیادی در مورد عقد قرارداد میان شرکت اپل و هیوندای منتشر شد و حالا خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده کرد اپل فرآیند عقد قرارداد با این کمپانی‌های کره‌ای را برای تولید ماشین خودران متوقف کرده است.

بلومبرگ اعلام کرده که شرکت اپل در حال رایزنی با دیگر شرکت‌های خودروسازی در آمریکا و ژاپن است و در تلاش برای انتخاب جایگزینی مناسب‌تر نسبت به هیوندایی و کیا موتورز است. البته این گزارش به طور کامل از عدم تمایل شرکت اپل برای عقد قرارداد با هیوندایی و کیاموتورز بر سر تولید ماشین خودران حرفی به میان نیاورده است. با توجه به این موضوع ممکن است این کمپانی برای بار دیگر قراردادهای مربوطه را با کیاموتورز به امضا برساند.

بر اساس گزارش دیگر که خبرگزاری ژاپنی Nikkei منتشر کرده، شرکت اپل در تلاش است تا به جای همکاری با کارخانه‌های خودروسازی کره‌ای با برخی از تولید کنندگان اتومبیل در کشور ژاپن رایزنی کند. گزارش این وب‌سایت حاکی از آن است که شرکت اپل با شش کمپانی خودروسازی در ژاپن رایزنی کرده و آن‌ها را به‌عنوان جایگزین‌های مناسب برای کیاموتورز و هیوندای در نظر گرفته است.

توقف عقد قرارداد میان اپل و هیوندایی باعث شده تا این کمپانی کره‌ای بیانیه‌ای را نیز صادر کند و طی آن به مسائلی نظیر نگرانی‌های خود در مورد عدم قرارداد با اپل و درک چالش‌هایی اپل برای ساخت اتومبیل‌های کره‌ای و عرضه آن‌ها در بازار جهانی داشته بپردازد. این کمپانی اعلام کرده که شرایط شرکت اپل را برای ساخت اتومبیل و همکاری با شرکت‌های خودروسازی خارجی درک می‌کنند؛ با این حال هیوندای نگران عدم توافق میان شرکت اپل بر سر تولید اتومبیل‌های خودران است.

اپل به دلیل محدودیت‌های مربوط به همکاری با شرکت‌های خارجی، مجبور است تا در صورت همکاری با هیوندای، تولید انبوه نسخه‌های ویژه از اتومبیل‌های خودران خود را به کارخانه کیا موتورز واقع در ایالت جورجیا واگذار کند. همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل به دنبال جایگزین‌های مشخصی برای تولید انبوه ماشین‌های هوشمند خود باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location