سبد خرید خالی‌ست.
App-Transparency

 اطلاعات منتشر شده از فعالیت شرکت گوگل نشان داده که این کمپانی در تلاش است ابزارهای شفاف سازی حریم خصوصی را شبیه به هم آنچه در آی او اس و آیپد او اس ۱۴.۵ ارائه شده را به کاربران آیفون‌ها و تلفن‌های هوشمند اندرویدی ارائه دهد.

گوگل در تلاش است تا اطلاعاتی ویژه از ابزارهای مربوط به ردیابی اطلاعات کاربران و دستگاه‌های در حال استفاده را ارائه دهد که امکان مسدود سازی جمع آوری اطلاعات توسط اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌های مختلف را ارائه می‌دهد. کاربران در آینده نزدیک می‌توانند با رد دسترسی وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها در تلفن‌های هوشمند اندرویدی و از طریق ابزار انحصاری که گوگل برای کاربران آیفون و اندروید ارائه می‌دهد اقدام به حفظ حریم خصوصی خود به شکل بهینه‌تر کنند.

گزارش اخیر منتشر شده توسط مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که گوگل در فاز ابتدایی برای تحقیق و توسعه یک ابزار اندرویدی است. این ابزار امکان ردیابی اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌های مختلف را مدیریت می‌کند.

بلومبرگ اعلام کرده که این ابزار قرار است برای مرورگرهای کروم در تمامی پلتفرم‌ها نیز ارائه شود که تا پایان سال 2021 امکان حفظ بهینه‌تر حریم خصوصی را به کاربران ارائه می‌دهد.

شرکت گوگل، اطلاعات مربوط به این ابزار حفظ حریم خصوصی را به صورت عمومی نیز منتشر کرده است. گوگل از طریق یکی از سخنگویان خود اطلاعاتی در مورد آن ارائه داده که نکته مهم این است که شرکت گوگل با ارائه این قابلیت در تلاش است تا با برچسب‌های حریم خصوصی ارائه شده در اپ استور رقابت کند.

برچسب‌های حریم خصوصی توسط شرکت اپل از اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی آماده ارائه به کاربران شد و تا به امروز توانسته اطلاعات مفیدی از فعالیت اپلیکیشن‌ها و ردیابی اطلاعات کاربران را ارائه دهد و در زمینه حفظ حریم خصوصی عملکرد بهینه‌تری داشته باشد. شرکت گوگل در تلاش است تا با ارائه قابلیت‌های مشابه و البته بیشتر با امکانات حفظ حریم خصوصی اپل رقابت کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location