سبد خرید خالی‌ست.
Mac

شرکت اپل به تازگی مک او اس بیگ سور ۱۱.۲ را به عنوان یک آپدیت جدید آماده عرضه به کاربران کرده است؛ اما حالا مشخص شده که کاربران همچنان با مشکل اتصال مانیتور های اکسترنال و کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون در این نسخه مواجه هستند.

تا پیش از این اپل مک او اس بیگ سور ۱۱.۱ را آماده عرضه کرده بود که مشخص شده بود بسیاری از کاربران برای اتصال مانیتور های اکسترنال با مشکل مواجه هستند؛ اما اپل در عرضه آپدیت جدید روز گذشته تاکید کرده بود که این مشکل را برطرف کرده است و کاربران می‌توانند از این پس بدون مشکلات یاد شده از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

در این میان گزارش‌هایی که کاربران در شبکه‌های اجتماعی توییتر و Reddit منتشر کرده‌اند حاکی از آن است که این مشکل در نسخه ۱۱.۲ همچنان برطرف نشده است. در صورت به روز رسانی همچنان کاربران نمی‌توانند مانیتورهای اکسترنال را به صورت بهینه برای انتقال تصویر از کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون و پردازنده M1 مورد استفاده قرار دهند.

گفتنی است که این یکی از مشکلات کاربردی بزرگ در آپدیت‌های جدید مک او اس بیگ سور برای کامپیوترهای اپل سیلیکون است. این مشکل باعث شده تا کاربران با دردسرهای بسیار زیادی مواجه شوند. تا به امروز بسیاری از کاربران مشکلات زیادی را در مورد نحوه کاربری با کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون را منتشر کرده‌اند که بسیاری از کارها را به صورت درست در این کامپیوترها قابل اجرا و استفاده نیستند.

هر چند که این تنها مشکل مک او اس بیگ سور و کامپیوترهای مبتنی بر معماری اپل سیلیکون نیست و تا به امروز گزارش‌های بسیار زیادی در مورد عدم کاربری درست این محصولات توسط کاربران مختلف منتشر شده است با این حال امید می‌رود که شرکت اپل با انتشار آپدیت و به روز رسانی‌های مختلف بتواند روند کاربری از این دستگاه‌ها را به صورت پایدار توسعه دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home