سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Car

گزارش منتشر شده اخیر در مورد ماشین اپل نشان دهنده آن است که اولین مدل از این اتومبیل قرار است مجهز به سیستم خودران سطح ۵ شود.

خبرگزاری CNBC به تازگی اعلام کرده که اطلاعاتی از یک منبع خبری ناشناس به دست آورده است که بر اساس آن، مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا اولین خودروی هوشمند خود را با سیستم هوشمند خودران سطح ۵ آماده عرضه کند. این موضوع به منزله آن است که شرکت اپل علاوه بر تولید و ساخت یک ماشین تمام الکتریکی، از سیستم‌های خودران کاملاً هوشمند استفاده خواهد کرد.

سیستم خودران سطح ۵ به معنای آن است که اتومبیل به طور کامل از حضور راننده بی‌نیاز بوده و به هیچ وجه در طول سفر نیازی به راننده ندارد. در حقیقت این اتومبیل می‌تواند از مکانی به مکان دیگر به صورت ایمن و قابل اعتماد سفر کند، بدون اینکه نیاز به حضور یک راننده داشته باشد.

در صورت حقیقت داشتن این موضوع می‌توان گفت که سیستم خودران و هوشمند تعبیه شده در ماشین اپل اولین سیستمی که قرار است مجوزهای لازم برای اتومبیل‌های هوشمند سطح ۵ را دریافت کند. اتومبیل‌های هوشمند ساعت ۵ شامل اتومبیل‌هایی می‌شوند که حتی نیاز به حضور یک راننده هوشیار در زمان سفر ندارند که تا به امروز هیچ اتومبیلی از این دست مجوزها را برای تجاری سازی و عرضه در بازار جهانی را پیدا نکرده‌اند.

گفتنی است که هوشمندترین سیستم خودران در اتومبیل‌های امروزی برای محصولات شرکت تسلا است که سیستم خودران سطح ۴ استفاده می‌کند و راننده در طول سفر باید به صورت هوشیار در اتومبیل حضور داشته باشد.

این موضوع می‌تواند به عنوان یک گام بزرگ برای شرکت اپل و محصولات این شرکت به حساب بیاید که برای بسیاری از شرکت‌های خودروسازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اقدام اپل می‌تواند نشانه‌ای از آن باشد که شرکت اپل علاوه بر تولید محصولات الکترونیکی، در تولید اتومبیل‌های هوشمند نیز از همان گام ابتدایی پیشگام خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location