سبد خرید خالی‌ست.
mac-mini-a14z

 شرکت اپل به تازگی از توسعه دهندگانی که تا پیش از این مک مینی مخصوص انتقال نرم افزارهای اینتل به اپل سیلیکون را دریافت کرده بودند، خواسته تا این دستگاه را به شرکت اپل پس دهند.

در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال ۲۰۲۰ میلادی (WWDC 2020) شرکت اپل از پروژه خود با عنوان اپل سیلیکون رونمایی کرد که طی آن قرار بود سیستم عامل مک او اس امکان اجرا روی پردازنده‌های مبتنی بر معماری ARM را پیدا کند.

اپل اعلام کرده بود که به زودی کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های کم مصرف ARM را تحت این پروژه آماده تولید خواهد کرد که به صورت کامل توسط این شرکت طراحی و بهینه سازی شده‌اند. اپل در جریان این رویداد همچنین خبر از عرضه محدوده یک نسخه ویژه از مک مینی را به توسعه دهندگان خاص داده بود که از آن طریق آن‌ها می‌توانستند نرم افزارهای اختصاصی خود را که تا پیش از این برای پردازنده‌های اینتل قابل اجرا بودند، آماده اجرا روی کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون کنند.

این کامپیوتر با پردازنده A14Z مشابه با نسل چهارم آیپدهای پرو آماده عرضه شده بود. شرکت اپل اعلام کرده بود که این محصولات را صرفاً به توسعه‌دهندگان قرض می‌دهد و پس از مدتی آن‌ها را از توسعه دهندگان دریافت خواهد کرد.

حال شرکت اپل از توسعه دهندگان درخواست کرده تا این مک‌های مینی را برای بار دیگر به این شرکت بازگردانند. اپل همچنین اعلام کرده پس از دریافت دوباره این کامپیوترهای اختصاصی ۲۰۰ دلار تخفیف ویژه برای خرید یک کامپیوتر مک مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون را به توسعه دهندگان خواهد داد.

گفتنی است که اپل برای ارائه این دستگاه ۵۰۰ دلار از توسعه دهندگان دریافت کرده بود که آن‌ها بتوانند امکانات ویژه‌ای را برای توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر اپل سیلیکون می‌داد. البته در حال حاضر اپل تنها ۲۰۰ دلار و آن‌ها صرفاً برای خرید یک کامپیوتر جدید ارائه می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location