سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12

 پیش بینی می‌شود لنز التراواید در آیفون 13 ارتقا خواهد یافت و همراه با دیافراگم f/1.8 و بهبود چشمگیر در عملکرد در نور کم ارائه شود.

برخی تحلیلگران موسسه مالی بارکلیز در یک یادداشت به سرمایه گذاران اعلام کرده‌اند که لنز التراواید هر چهار مدل آیفون 13 با دیافراگم f/1.8 نسبت به f/2.4 در مدل‌های آیفون 12 عرضه خواهد شد.

در این یادداشت به ادعای موسسه TF International Securities در ماه نوامبر نیز اشاره شده که طی آن مینگ چی کو، تحلیلگر محصولات اپل ادعا کرده بود که لنز التراواید با دیافراگم f/1.8 فقط برای آیفون 13 پرو ارتقا خواهد یافت. به نظر می‌رسد اطلاعات متناقضی از ارتقا لنز التراواید برای مدل‌های مختلف آیفون 2021 وجود دارد.

این تحلیلگر همچنین پیش بینی کرده که لنز التراواید ارتقا یافته تا نیمه دوم 2022 در بقیه آیفون‌های پرچم‌دار ارائه خواهد شد.

اپل با ارتقا لنز التراواید و تغییر دیافراگم از f/2.4 به f/1.8 در آیفون 13 می‌تواند در عملکرد دوربین در محیط‌های دارای نور کم بهبود قابل ملاحظه‌ای را ایجاد کند.

موسسه مالی بارکلیز ادعا می‌کند که لنز تله فوتو ارتقا یافته در آیفون 12 پرو مکس با فاصله کانونی 65 میلی متر و دیافراگم f/2.2 در آیفون 13 استاندارد نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ظاهراً این حرکت به نفع سازنده تراشهCirrus Logic باشد؛ زیرا این تراشه ساز احتمالاً اواخر امسال تأمین کننده کنترلر دوربین برای یک مدل آیفون اضافی خواهد بود.

انتظار می‌رود که اپل در صفحه نمایش و تنظیمات دوربین برای آیفون 13 تغییراتی ایجاد نکند، یعنی سایز 5.4 و 6.1 اینچ را با دوربین‌های دارای دو لنز، همچنین 6.1 و 6.7 اینچ با دوربین‌های دارای سه لنز ارائه کند.

شایعات دیگر به قابلیت‌هایی مثل توسعه اسکنر لیدار و سیستم استبلایز سنسور شیفت در سایر مدل‌ها اشاره می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location