سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 مفسرین و تحلیلگران صنعتی شاهد بهبود قابل ملاحظه کیفیت نرم افزارهای شرکت اپل و از جمله آن کیفیت سیستم عامل‌هایی نظیر آی او اس و سایر نرم افزارهای اپل در سال 2020 بوده‌‌اند.

وب‌سایت Sixcolors که در زمینه پوشش خبرهای مربوط به شرکت اپل فعال است، به تازگی در مورد رتبه بندی محصولات این شرکت گزارشی را منتشر کرده است. در نمودار منتشر شده در این وب سایت، میزان رشد و بهبود محصولات نرم افزاری متنوع اپل به تصویر کشیده شده است. در این میان مشخص شده که بزرگ‌ترین پیروزی برای شرکت اپل در توسعه Mac M1 بوده است؛ همچنین در رتبه دوم این نمودار می‌توان روند بهبود کیفیت آی او اس و سایر سیستم عامل‌ها را مشاهده کرد.

در این رتبه بندی جهش بزرگی برای مک او اس نسبت به سال گذشته نشان داده شده که با بهبود 30 درصدی همراه بوده است. رشد و بهبود کیفیت آی او اس و دیگر نرم افزارهای اپل جهش چشمگیری داشته که با 30 درصد تغییر نسبت به سال 2019 همراه بوده است.

به نظر می‌رسد که پیشرفت بزرگی برای محصولات نرم افزاری و سیستم عامل‌های شرکت اپل از جمله آی او اس و مک او اس رخ داده و مشخصاً اپل رویکردی مشابه با توسعه دهندگان تیک تاک را برای کیفیت نرم افزار خود در نظر گرفته است.

در این گزارش اعلام شده که با وجود اینکه اپل در مسیری درست حرکت کرده؛ ولی بسیاری از کاربران همچنان با مشکل‌ها و ضعف‌های نرم افزاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

برخی از تحلیلگران می‌گویند با اینکه iOS 14 با ویژگی‌های جدید عرضه شده، ولی تغییراتش آن‌قدر برجسته و قابل ملاحظه نبوده است. همچنین این تحلیلگران مک او اس بیگ سور را به عنوان یک سیستم عامل پایدار در نظر گرفته‌اند؛ در حالی که در برخی از موارد مربوط به رابط کاربری، گیج کننده است.

تحلیلگران اپل تی وی را با کمترین میزان رتبه در این نمودار در نظر گرفته‌اند که طبق معیارهای آن‌ها نسبت به سال گذشته با افت همراه بوده است. همچنین عملکرد اپل واچ در طول سال‌های گذشته و البته امسال نیز با بهبودهای مکرر همراه بوده است و کاربران در نهایت واکنش متفاوت و علاقه بیشتری نسبت به ایرپاد مکس نشان دادند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location