سبد خرید خالی‌ست.
TIM-COok

 قاضی یکی از دادگاه‌های رسیدگی به پرونده شکایت اپل و اپیک گیمز به‌تازگی اعلام کرده که تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل باید برای هفت ساعت در دادگاه حضور داشته باشد.

بر اساس گزارش وب‌سایت Gizmodo، قاضی و دادرس دادگاه رسیدگی به این پرونده اعلام کرده که تیم کوک مدیر عامل اجرایی شرکت اپل باید برای هشت ساعت در دادگاه حضور داشته باشد، اما اپل به این دستور قاضی اعتراض کرده و درخواست کاهش این مدت زمان به چهار ساعت را کرد که پس از آن دادگاه با مخالفت در برابر درخواست اپل اعلام کرد که نهایتاً تیم کوک باید برای هفت ساعت در دادگاه حضور داشته باشد.

دادگاه همچنین درخواست اپل برای بررسی و نقد اسناد ارائه شده در مورد اپیک را مردود دانسته و تا حدودی دادگاه نسبت به اپل سخت‌گیرانه عمل کرده است. اپیک اسنادی را ارائه کرده که نشان می‌دهد این کمپانی توانسته بازی فورتنایت را از طریق پلتفرم سامسونگ آماده عرضه کاربران کند؛ در این میان اگر اپل بتواند ثابت کند که شرکت سامسونگ نیز تصمیم مشابه در برابر نحوه انتشار فورتنایت و درآمد زایی آن را اعمال کرده، پرونده مربوطه از حالت ضد انحصار خارج می‌شود و دیگر اپل به انحصارطلبی در زمینه عرضه اپلیکیشن‌ها و دریافت کمیسیون زیاد از توسعه دهندگان فورتنایت و اپیک گیمز متهم نخواهد بود و از آن‌ها تبرئه خواهد شد.

با این حال شرکت اپل تا حدودی با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد، چرا که مدیرعامل اجرایی این شرکت باید در دادگاه حضور داشته باشد؛ هرچند که وکلای شرکت می‌توانند به جای او ادعاهای مختلفی را انجام دهند، اما باید به برخی سؤال‌ها و برخی مسائل پاسخ دهد.

شکایت و اختلافات میان اپل و اپیک همچنان ادامه دارد و این دو شرکت در حال ارائه اسناد مختلف علیه یکدیگر هستند. با این حال بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون امکان دسترسی به بازی فورتنایت را از راه‌های تائید شده ندارند، البته برخی از کاربران آیفون می‌توانند با استفاده از سرویس GeForce Now که توسط شرکت انویدیا توسعه داده شده به این بازی دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location