سبد خرید خالی‌ست.
APPLE

 گزارش اخیر منتشر شده در مورد همکاری میان شرکت اپل و کیاموتورز حاکی از آن است که این دو کمپانی قراردادی به ارزش ۳.۶ میلیارد دلار را برای تولید ماشین‌های هوشمند به ثبت رسانده‌اند.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط خبرگزاری بلومبرگ و وب‌سایت کره‌ای DongA Ilbo شرکت اپل تصمیم دارد تا به صورت مشترک با کیاموتورز و هیوندایی در زمینه تولید ماشین‌های همکاری کند. در این میان تولید ماشین‌های هوشمند داخل خاک آمریکا قرار است طی همکاری با کیاموتورز صورت بگیرد. به همین دلیل شرکت اپل در گام ابتدایی و فاز اول تولید اتومبیل، اقدام به عقد قرارداد ویژه با کیاموتورز برای تولید ماشین‌های هوشمند کرده است. ماشین هوشمند اپل که حاصل همکاری با کیاموتورز است، قرار است در کارخانه این شرکت در ایالت جورجیای آمریکا تولید شود.

در حال حاضر فاز اولیه مربوط به این قرارداد انجام شده و قرار است امضاهای نهایی مربوط به آن در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۱ میلادی انجام شود. پس از این فرایند شرکت اپل تولید ماشین اختصاصی خود را با همکاری شرکت کیا موتور به سرانجام برساند. با توجه به این موضوع می‌توان پیش‌بینی کرد که شاهد تحویل اولین ماشین‌های هوشمند اپل تا سال ۲۰۲۴ میلادی و طی همکاری با کیاموتورز در خاک آمریکا باشیم.

بلومبرگ اعلام کرده که شرکت اپل و کیاموتورز برای تولید صد هزار ماشین هوشمند در هر سالتوافق کرده‌اند. خبرگزاری کره‌ای یاد شده همچنین اعلام کرد که شرکت اپل در تلاش است تا قراردادی مشابه را با هیوندای به ثبت برساند که در جریان آن ماشین‌های الکتریکی مربوط به این کمپانی خارج از خاک آمریکا به صورت هم‌زمان آماده تولید و عرضه می‌شوند.

بر اساس گزارش منتشر شده از مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل این کمپانی در تلاش است که طی همکاری با هیوندای از پلتفرم ماشین‌های الکتریکی مبتنی بر باتری E-GMP استفاده کند که باعث می‌شود تابازدهی اتومبیل به شکلی ویژه و منحصر به فرد افزایش پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location