سبد خرید خالی‌ست.
Jeff-Bezos

 گزارش‌های منتشر شده از چند ساعت پیش حاکی از آن است که جف بزوس مدیر عامل اجرایی شرکت آمازون از سمت خود کناره‌گیری کرده است.

جف بزوس57 ساله اعلام کرده که دیگر تمایلی برای فعالیت به عنوان مدیریت اجرایی شرکت آمازون ندارد و از این پس به عنوان رئیس اجرایی این شرکت فعالیت خواهد کرد. از طرف دیگر Andy Jassy ۵۳ ساله که تا پیش از این به عنوان مدیر اجرایی بخش خدمات رایانش ابری شرکت آمازون فعالیت می‌کرد، قرار است هدایت کل این شرکت را بر عهده بگیرد.

جف بزوس این موضوع را از طریق یک ایمیل به تمام کارکنان شرکت آمازون و مدیران ارشد آن اعلام کرده است و به زودی از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و صرفاً به عنوان رئیس اجرایی این شرکت فعالیت کنند.

جف بزوس در طول دو دهه فعالیت خود در شرکت آمازون توانست این کمپانی را به یک غول اینترنتی تبدیل کند. این کمپانی از سال ۱۹۹۴ به عنوان یک فروشنده اینترنتی کتاب فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما پس از گذشت ۲۷ سال این کمپانی تبدیل به یکی از شرکت‌های بزرگ فناوری شده که ارزشی معادل با ۱.۷ هزار میلیارد دلار دارد. سرویس‌هایی نظیر آمازون پرایم، آنالیز سایت الکسا، دستیار هوشمند صوتی و محصولات مبتنی بر آن، کتاب‌خوان کیندل و تبلت‌های آمازون فایر از مهم‌ترین محصولات این شرکت است.

آمازون با فروش محصولات به صورت اینترنتی در طول سال‌های گذشته توانسته به مهم‌ترین فروشگاه اینترنتی سراسر جهان تبدیل شود که در جایگاه نخست فروش اینترنتی قرار دارد. این کمپانی برخی از محصولات را به صورت اختصاصی تولید و به فروش می‌رساند و در عین حال برخی از محصولات را از تأمین کنندگان و فروشنده‌های دیگر دریافت می‌کند.

جف بزوس برای مدت زمانی مشخص به عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته می‌شد و هنوز نیز در لیست افراد ثروتمند دنیا قرار دارد. او تصمیم دارد تا فعالیت خود را در شرکت آمازون کاهش دهد و در عین حال در جایگاه بالاتری برای ریاست این کمپانی قرار بگیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location