سبد خرید خالی‌ست.
Box

بسیاری از کاربران گزارش کرده‌اند که سرویس ذخیره‌سازی فضای ابری باکس در مک M1 و مک او اس بیگ سور به درستی کار نمی‌کند.

با وجود اینکه سه ماه از انتشار عمومی مک او اس بیگ سور می‌گذرد بسیاری از کاربران با فضای ذخیره‌سازی باکس در مک M1 مشکلاتی تجربه کرده‌اند.

کاربران به سرویس ذخیره‌سازی ابری باکس مثل مایکروسافت وان درایو، دراپ باکس، آیکلود و گوگل درایو اعتماد می‌کنند.

کاربران کامپیوترهای مک مبتنی بر اینتل و M1 گزارش کرده‌اند که بعد از باز کردن برنامه باکس با این پیام خطای مواجه شده‌اند.« سیستم باکس به طور درست لود نشده است:

لطفاً مطمئن شوید System Preferences > Security & Privacy دسترسی‌های لازم ارائه شده و سپس کامپیوتر خود را ری‌استارت کنید.»

گرچه فعال کردن راه اندازی مجدد سیستم باید مشکل را برای کاربران مک مبتنی بر اینتل برطرف کند ولی همیشه جواب نمی‌دهد و قاعدتاً در مک M1 هم تأثیری نخواهد داشت. با این حال کاربران مک M1 باید از نسخه‌های فضای ذخیره‌سازی ابری باکس در تلفن همراه خود استفاده کرده و منتظر آپدیت باشند.

چند ماه پیش سرویس باکس اعلام کرد که نسخه بتا این برنامه را با پشتیبانی از M1 در اوایل سال 2021 منتشر خواهد کرد ولی به زمان مشخصی اشاره نکرده و این موجب بی‌تابی کاربران شده که احتمالاً به سمت استفاده از خدمات رقیب بروند.

یکی از کارکنان بخش پشتیبانی این سرویس گفته که در حال جستجوی محصول جایگزین با همان کارایی هستند که در مک M1 جواب دهد. همچنین این سرویس گفته که فعالانه در پی به روز کردن آن و سازگاری با مک او اس بیگ سور و مک M1 هستند.

این سرویس اشاره کرده که زمان‌بندی ارائه آپدیت را هم اعلام خواهند کرد. همه کاربران می‌توانند با اطمینان از طریق وب و اپلیکیشن‌های تلفن همراه به باکس دسترسی پیدا کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location