سبد خرید خالی‌ست.
card

 سیستم عامل iOS 14.5 با قابلیت اشتراک گذاری اپل کارت با اعضای خانواده برای حساب‌های چند کاربره ارائه می‌شود.

اپل روز گذشته نسخه بتا iOS 14.5 را با چند ویژگی برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. این قابلیت‌ها شامل باز کردن قفل آیفون با فیس آیدی و کمک گرفتن از اپل واچ، اپل فیتنس پلاس با ایرپلی و موارد بیشتر است. اخیرا مشخص شده که این شرکت بر روی قابلیت جدید اپل کارت خانواده در حال کار کردن است.

قابلیت اپل کارت خانواده به کاربران اجازه می‌دهد که اپل کارت را از طریق iCloud Family Sharing با سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارند. همچنین صاحب اپل کارت می‌تواند از سایر اعضا برای به اشتراک گذاشتن کارت خود دعوت کرده ومقدار پول خرج شده از اپلیکیشن والت را پیگیری کند. همچنین در این نسخه قابلیت Daily Cash برای اعضای خانواده در دسترس خواهد بود.

در نسخه بتا iOS 14.5 تائید شده که صاحب کارت می‌تواند برای اعضای دعوت شده محدودیت هزینه ایجاد کند. اپل کارت با اعضای 13 ساله و بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شود و گزینه‌های اختصاصی برای کنترل والدین بر هزینه‌های فرزندان ارائه می‌دهد.

یکی از محدودیت‌های اصلی مربوط به اپل کارت برخلاف کارت‌های دیگر، کمبود کارت اضافی برای سایر اعضای خانواده است که احتمالاً اپل برای برطرف شدن این مشکل تلاش می‌کند.

قابل ذکر است که در این نسخه بتا تغییراتی در شفاف سازی ردیابی حریم خصوصی اپلیکیشن‌ها ایجاد شود. این قابلیت اپلیکیشن‌ها را مجبور به ارائه مجوز برای ردیابی اطلاعات کاربران می‌کند. به عنوان مثال وقتی کاربر برنامه فیس‌بوک را باز می‌کند از کاربر پرسیده می‌شود که آیا فیس‌بوک اجازه دارد کاربر را در سایر برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها ردیابی کند؟ و دو گزینه برای انتخاب وجود دارد که شامل ردیابی نشود یا مجاز به ردیابی است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location