سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

برخی کاربران iOS گزارش کرده‌اند که بعد از همگام‌سازی آیفون با Mac M1، با مشکل بکاپ گرفتن از آیفون و خراب شدن اپلیکیشن‌ها مواجه شده‌اند.

برخی کاربران iOS گزارش کرده‌اند که بعد از بک آپ گرفتن آیفون هیچ اپلیکیشن شخص ثالثی روی گوشی آن‌ها باز نمی‌شود. برنامه‌ها بعد از باز شدن خراب شده و استفاده از هر برنامه نصب شده‌ای غیر ممکن می‌شود.

اولین گزارش مشکل بکاپ گرفتن از آیفون در دسامبر 2020 منتشر شده که یک ماه بعد از عرضه Mac M1 با پردازنده اپل سیلیکون بوده است. همچنین گزارش مشابهی در Apple Support Community و شبکه اجتماعی Reddit منتشر شد.

بنابراین گزارش‌ها، بعد از بکاپ گیری از آیفون و آیپد در Mac M1از طریق Finder، اپلیکیشن‌های شخص ثالث نصب شده از اپ استور کار نمی‌کنند. در این حالت وقتی کاربر برای باز شدن برنامه روی آن ضربه بزند، اپلیکیشن بلافاصله بسته می‌شود. ظاهراً این مشکل مانع از آپدیت یا نصب برنامه‌ها از اپ استور می‌شود.

یکی از کاربران این‌گونه توضیح داده که بعد از بکاپ گیری از آیفون X با سیستم‌عامل 14.3 در مک بوک پرو M1 هیچ برنامه‌ای باز نشد.

کاربر دیگری گفته که پس از بکاپ گیری از آیفون با دستگاه مک قدیمی و سیستم‌عامل مک او اس کاتالینا با این مشکل مواجه نشده و توانسته برنامه‌های نصب شده در آیفون را بدون هیچ مشکلی باز کند. ظاهراً این کاربر ابتدا آیفون خود را به مک بوک پرو M1 متصل کرده و با متوقف شدن برنامه‌ها مواجه شده بود.

قابل ذکر است که علت ایجاد مشکل بک آپ گرفتن از آیفون با Mac M1 هنوز مشخص نشده و حتی پشتیبانی اپل توضیحی در این باره ارائه نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home